Європейські Ігри-2023. Скільки та яких нагород виборола Україна?

Українські спортсмени гідно представили країну на Іграх у Кракові

Україна європейські ігри медалі
В активі українців - 41 нагорода

У Кракові завершилися III Європейські ігри. В передостанній змагальний день українські спортсмени поповнили скарбничку на три нагороди, але і фінальний день не став виключенням.

Хто і які медалі виборов 2 липня

В олімпійській дисципліні «каяк-крос» золоту медаль виграла Вікторія Ус. Срібну нагороду в актив України приніс кікбоксер Тимур Бриков, який успішно виступив у розділі "фул-контакт" вагової категорії до 75 кг. У фіналі українець поступився грузину Луці Шонія.

Підсумки Європейських ігор

Загалом, українські спортсмени вибороли 41 нагороду: 21 золоту, 12 срібних та 8 бронзових. Перше місце у загальному заліку посіла команда Італії, спортсмени з якої виграли аж 100 нагород (35 золотих, 26 срібних та 39 бронзових), а другою стала команда Іспанії (21 золото, 17 срібла та 19 бронзи).

Україна посіла третє місце на Європейських Іграх: скільки нагород виграли наші спортсмени 1

Як зазначає прес-служба Національного олімпійського комітету України, в рамках проведення ІІІ Європейських ігор відбулися і чемпіонати Європи, а також, окрім нагород, у Кракові розігрувалися і ліцензії на літню Олімпіаду-2024. Олена Костевич (кульова стрільба), Олександр Хижняк (бокс) та Олександр Товкай (сучасне п'ятиборство) вибороли 3 ліцензії на Олімпійській ігри у Парижі.

Як повідомляв раніше Інформатор, на Олімпіаду-2024 кваліфікувалася і футбольна збірна України, яка вийшла до півфіналу Євро-2023, обігравши команду Франції.

Також президентка Федерації легкої атлетики України Ольга Саладуха поділилася рецептом, як очистити світовий спорт від путіністів