Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
За резолюцію проголосували 438 євродепутатів
Європарламент рекомендував Євросоюзу надати Україні статус кандидата на вступ до ЄС. Також євродепутати висловили позицію щодо зброї для України та спеціального трибуналу ООН.
Як повідомляє Інформатор з посиланням на DW, про це йдеться у резолюції Європарламенту щодо зовнішньої, безпеки та оборонної політики ЄС після розв'язання агресивної війни росії проти України, прийнятої на пленарному засіданні у Страсбурзі у середу, 8 червня.
Так 438 євродепутатів проголосували за те, що Євросоюз має надати Україні статусу кандидата на членство в об'єднанні. При цьому 65 висловилися проти, ще 94 утрималися.
Європарламент рекомендував Раді ЄС погодитись, що "Версальська декларація визнає європейські прагнення України та її заявку на членство в ЄС, а також надати статус кандидата в ЄС як чіткий політичний сигнал солідарності з народом України".
Йдеться про декларацію неформального саміту ЄС у Версалі, яка, щоправда, дуже обережна у формулюваннях та визнала лише європейські прагнення України та додавала, що країна належить до європейської родини.
Нагадаємо, раніше глава уряду Італії заявив, що його країна виступає за надання Україні статусу кандидата в ЄС, але інші великі країни Євросоюзу заперечують. При цьому виключати можливість швидкого руху України у бік ЄС не можна.
Зазначимо, в уряді Франції заявили, що процес вступу України до Євросоюзу може зайняти 15 або 20 років.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.