Головна
Україна
16:19, 18 Травня
Информатор UA

Интро

Європейська комісія затвердила план відновлення України. Для цього країна отримає 9 мільярдів макрофінансової допомоги. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, передає "В умовах, коли росія хоче затягнути війну, наші європейські союзники демонструють, що ми точно не залишимося віч-на-віч з агресором", - заявив Шмигаль. Проте головне у цьому плані не гроші. Головне те, що ЄС стане ключовим гравцем у майбутньому відновленні України. "Ми разом не просто відновлюватимемо те, що зруйнували росіяни, а будуватимемо нову Україну. За новими європейськими правилами. Європейський Союз спиратиметься на план, який розробляє наша Нацрада з питань повоєнного відновлення", - акцентував Шмигаль. Україна контролюватиме весь процес, але для максимальної прозорості та ефективності до нього підключать європейських партнерів. План складається з чотирьох основних позицій: відновлення всієї інфраструктури за новими стандартами та європейською політикою, модернізація української держави та наших інститутів, максимальна інтеграція України з ЄС у всіх сферах та напрямках, економічна трансформація, включаючи нові можливості для українського бізнесу. "Ми вдячні Єврокомісії за ухвалення цього документу, який демонструє надзвичайний рівень солідарності з нашою країною. Ми впевнені у перемозі і в тому, що відбудуємо Україну, яка буде сильним та рівноправним членом Європейського Союзу", - резюмував Шмигаль. Нагадаємо, Португалія передасть Україні ще 160 тонн допомоги, включаючи військову техніку. Крім того, Ізраїль передав Україні 2000 касок та 500 жилетів. Також Інформатор писав, чи доведеться Україні платити за ленд-ліз. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Єврокомісія затвердила план відновлення України: країна отримає 9 мільярдів євро допомоги

Читать на русском
Єврокомісія затвердила план відновлення України: країна отримає 9 мільярдів євро допомоги

ЄС спиратиметься на план, який розробляє Нацрада з питань повоєнного відновлення

Європейська комісія затвердила план відновлення України. Для цього країна отримає 9 мільярдів макрофінансової допомоги.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, передає  Інформатор

"В умовах, коли росія хоче затягнути війну, наші європейські союзники демонструють, що ми точно не залишимося віч-на-віч з агресором", - заявив Шмигаль.

Проте головне у цьому плані не гроші. Головне — те, що ЄС стане ключовим гравцем у майбутньому відновленні України.

"Ми разом не просто відновлюватимемо те, що зруйнували росіяни, а будуватимемо нову Україну. За новими європейськими правилами. Європейський Союз спиратиметься на план, який розробляє наша Нацрада з питань повоєнного відновлення", - акцентував Шмигаль.

Україна контролюватиме весь процес, але для максимальної прозорості та ефективності до нього підключать європейських партнерів. План складається з чотирьох основних позицій:

  • відновлення всієї інфраструктури за новими стандартами та європейською політикою,
  • модернізація української держави та наших інститутів,
  • максимальна інтеграція України з ЄС у всіх сферах та напрямках,
  • економічна трансформація, включаючи нові можливості для українського бізнесу.

"Ми вдячні Єврокомісії за ухвалення цього документу, який демонструє надзвичайний рівень солідарності з нашою країною. Ми впевнені у перемозі і в тому, що відбудуємо Україну, яка буде сильним та рівноправним членом Європейського Союзу", - резюмував Шмигаль. 

Нагадаємо, Португалія передасть Україні ще 160 тонн допомоги, включаючи військову техніку. Крім того, Ізраїль передав Україні 2000 касок та 500 жилетів

Також Інформатор писав, чи доведеться Україні платити за ленд-ліз.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.