Головна
Україна
17:02, 5 Вересня
Информатор UA

Интро

Європейська комісія 5-го вересня підписує з Україною нову програму бюджетної підтримки. Пакет вмістить 500 млн євро. Гроші направлять на потреби українського бюджету.  Про відповідне рішення повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на заяву представника Єврокомісії Ерік Мамер у Брюсселі. Він саме розповідав про документи, що планується підписати в рамках засідання Ради Асоціації Україна-ЄС. Пакет бюджетної підтримки входить до цього переліку.  «На полях Ради Європейська комісія підписує чотири секторальні угоди з Україною, щоб ще більше посилити співпрацю України з ЄС. Перша - ЄК та Україна підписують нові EUR500 млн у програму бюджетної підтримки як частину обіцянки, анонсованої президентом у рамках кампанії підтримки для України у квітні і на конференції високого рівня, яка відбулася у травні у Варшаві. Це фінансування дасть змогу гарантувати проживання та освіту для внутрішньо переміщених осіб, а також підтримуватиме сільськогосподарський сектор», – заявив Мамер. Крім цього, Європейська комісія планує підписати ще низку інших угод щодо нашої країни. Серед них – про участь України в програмі Євросоюзу «Цифрова Європа». Ще одна угода дасть нам змогу взяти участь у податковій програмі.  Більш конкретні дані щодо розподілу наданої допомоги оголосять пізніше. Проте, наразі можна сказати, що ці гроші не підуть на оборонні потреби нашої країни, але допоможуть вирішити чимало внутрішніх проблем. Раніше ми писали про те, за яких умов курс долара підвищать до 50 гривень і скільки грошей дадуть Україні у 2022 році: коментар НБУ. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Єврокомісія надасть Україні 500 млн євро на бюджетну підтримку

Читать на русском

Новий пакет допомоги для нашої країни

Читать на русском
Єврокомісія надасть Україні 500 млн євро на бюджетну підтримку

Новий пакет допомоги для нашої країни

Європейська комісія 5-го вересня підписує з Україною нову програму бюджетної підтримки. Пакет вмістить 500 млн євро. Гроші направлять на потреби українського бюджету

Про відповідне рішення повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на заяву представника Єврокомісії Ерік Мамер у Брюсселі. Він саме розповідав про документи, що планується підписати в рамках засідання Ради Асоціації Україна-ЄС. Пакет бюджетної підтримки входить до цього переліку. 

«На полях Ради Європейська комісія підписує чотири секторальні угоди з Україною, щоб ще більше посилити співпрацю України з ЄС. Перша - ЄК та Україна підписують нові EUR500 млн у програму бюджетної підтримки як частину обіцянки, анонсованої президентом у рамках кампанії підтримки для України у квітні і на конференції високого рівня, яка відбулася у травні у Варшаві. Це фінансування дасть змогу гарантувати проживання та освіту для внутрішньо переміщених осіб, а також підтримуватиме сільськогосподарський сектор», – заявив Мамер.

Крім цього, Європейська комісія планує підписати ще низку інших угод щодо нашої країни. Серед них – про участь України в програмі Євросоюзу «Цифрова Європа». Ще одна угода дасть нам змогу взяти участь у податковій програмі. 

Більш конкретні дані щодо розподілу наданої допомоги оголосять пізніше. Проте, наразі можна сказати, що ці гроші не підуть на оборонні потреби нашої країни, але допоможуть вирішити чимало внутрішніх проблем.

Раніше ми писали про те, за яких умов курс долара підвищать до 50 гривень і скільки грошей дадуть Україні у 2022 році: коментар НБУ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.