Євробаскет-2022: Україна не витримала натиску збірної Греції

Зустріч лідерів групи С відбулась у Мілані

Чоловіча збірна України зіграла четвертий матч на Євробаскеті. Українці виграли три поєдинки, в тому числі перемогли збірну Італії. В матчі за лідерство у групи С збірній України протистояла збірна Греції.

У вівторок, 6 вересня, чоловіча баскетбольна збірна України провела матч групового раунду чемпіонату Європи. Після перемог над збірними Великої Британії, Естонії та Італії збірна України посідала перше місце у групі С. Збірна Греції також виграла всі свої попередні поєдинки і поступалась українцям лише за додатковими показниками.

Склади команд

Греція: Папаніколау, Аграваніс, Дорсі, Калатес, Т. Антетокумбо, Лунцис, Слукас, Папаянніс, Папапетру, Ларендзакіс, Я. Антетокумбо, К. Антетокумбо.

Україна: Бобров, Близнюк, Герун, Пустовий, Санон, Лень, Зотов, Михайлюк, Скапінцев, Сидоров, Ткаченко, Лукашов.

Перебіг матчу

Першими очки у матчі набрали греки. Янніс Антетокумбо пройшов під щит, закинув м’яч  у кошик а потім реалізував штрафний. Греція повела 10:2, але Україна швидко скоротила різницю до двох очок. Команди не соромились порушувати правила. Вже на 5-й хвилині Греція і Україна вичерпали ліміт командних фолів. Греки утримували лідерство, проте і Україна справно набирала очки. Завершилась перша чверть з рахунком 23:20 на користь збірної Греції.

На другій хвилині другої чверті Бобров дальнім кидком вивів вперед збірну України. Слоукас та Сидоров обмінялись влучними пострілами з-за шестиметрової лінії. У серединні другої десятихвилинки рахунок у матчі був рівним – 32:32. Завдяки рішучім діям Санона Україна повела +4, а першу половину матчу виграла з різницею у сім очок.

На початку третьої чверті греки зробили ривок 4:0. Михайлюк відповів дальнім кидком. Греція у перерві налаштувалися дуже рішуче і на 4-й хвилині повела в рахунку. Лідерство переходило з рук у руки. Згодом греки зробили черговий ривок і відірвалися на сім очок. При чому на цей момент збірна Греції жодного разу не порушила правила, тоді як українці фолили досить часто.

Четверту чверть команди почали за рахунку 71:57 на користь збірної Греції. Перевага збірної Греції поступово зростала і надалі, досягнувши двадцяти очок. Сподіватись на порятунок вже не було ніякого сенсу. Україна програла з солідною різницею і поступилась лідерством у групі.

• Греція — Україна 99:79 (23:20, 16:26, 32:11, 28:22).

Заключний матч групового етапу чемпіонату Європи збірна України проведе 8 вересня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинку і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор розповідав про вихід збірної України з волейболу до 1/4 фіналу чемпіонату світу. Також ми повідомляли результати поєдинків Євробаскету-2022, зіграних 5 вересня.