Головна
Бізнес
Фінанси
07:07, 25 Січня
Информатор UA

Интро

Національний банк України (НБУ) на середу, 25 січня, встановив офіційний курс долара на рівні 36,56 гривні. Він залишився незмінним. Вартість євро зупинилася на рівні 39,72 гривні.  Про це свідчать дані на сайті регулятора. Євро впав у ціні на 3 копійки. Курси валют НБУ на 25 січня: 1 долар — 36,56 1 євро — 39,72 1 польський злотий — 8,42 1 швейцарський франк — 39,52 1 юань — 5,38. Джерело: НБУ Що буде з курсом долара у 2023 році Курс долара в Україні сильно зріс та часто змінювався впродовж 2022 року. У новому 2023 році середньорічний курс долара закладений у держбюджеті на рівні 42,2 гривні із девальвацією до 45,8 гривні. Проте це оптимістичний сценарій. Кандидат економічних наук Олександр Хмелевський розповів, що буде з курсом долара у 2023 році. За його словами, безготівковий курс може перевищити 50 гривень. Він наголошує, що цей курс уже навіть закладають у свої ціни продавці товарів. Тому, коли цей курс стане реальністю, це лише питання часу. Зараз можна спостерігати значне відхилення готівкового курсу долара від офіційного. Це відбувається тому, що готівковий курс не є фіксованим. Саме через це різниця між ними може збільшитися у 2023 році. Девальвація готівкової валюти буде значно більшою, ніж безготівкової. Тут валютний курс перевищить рівень у 50 гривень за долар навіть у тому разі, якщо Нацбанку вдасться втримати офіційний валютний курс у межах 45,8 гривні до кінця 2023 року. Нагадаємо, в Україні стали менше підробляти гроші. Крім того, в трьох країнах більше не будуть міняти гривні на євро. Також Інформатор писав, якою буде інфляція і як вона впливає на зарплату та гаманець українця. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Євро дешевшає, скільки коштує долар? Курс валют в Україні на 25 січня

Євро дешевшає, скільки коштує долар? Курс валют в Україні на 25 січня

Читать на русском

Євро подешевшав на 3 копійки

Читать на русском
Євро дешевшає, скільки коштує долар? Курс валют в Україні на 25 січня
Валюта

Євро подешевшав на 3 копійки

Національний банк України (НБУ) на середу, 25 січня, встановив офіційний курс долара на рівні 36,56 гривніВін залишився незмінним. Вартість євро зупинилася на рівні 39,72 гривні. 

Про це свідчать дані на сайті регулятора. Євро впав у ціні на 3 копійки.

Курси валют НБУ на 25 січня:

  • 1 долар — 36,56
  • 1 євро — 39,72
  • 1 польський злотий — 8,42
  • 1 швейцарський франк — 39,52
  • 1 юань — 5,38.
Джерело: НБУ

Що буде з курсом долара у 2023 році

Курс долара в Україні сильно зріс та часто змінювався впродовж 2022 року. У новому 2023 році середньорічний курс долара закладений у держбюджеті на рівні 42,2 гривні із девальвацією до 45,8 гривні. Проте це оптимістичний сценарій. Кандидат економічних наук Олександр Хмелевський розповів, що буде з курсом долара у 2023 році. За його словами, безготівковий курс може перевищити 50 гривень. Він наголошує, що цей курс уже навіть закладають у свої ціни продавці товарів. Тому, коли цей курс стане реальністю, це лише питання часу. Зараз можна спостерігати значне відхилення готівкового курсу долара від офіційного. Це відбувається тому, що готівковий курс не є фіксованим. Саме через це різниця між ними може збільшитися у 2023 році. Девальвація готівкової валюти буде значно більшою, ніж безготівкової. Тут валютний курс перевищить рівень у 50 гривень за долар навіть у тому разі, якщо Нацбанку вдасться втримати офіційний валютний курс у межах 45,8 гривні до кінця 2023 року.

Нагадаємо, в Україні стали менше підробляти гроші. Крім того, в трьох країнах більше не будуть міняти гривні на євро.

Також Інформатор писав, якою буде інфляція і як вона впливає на зарплату та гаманець українця.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.