Євро-2024: Україна розбила Словаччину і вийшла далі

Наша команда реабілітувалася за несподівану поразку від Косово

Синьо-жовті продовжубть боротьбу за вихід на Євро
Україна забила тричі за 9 хвилин

Юнацька збірна України розгромила Словаччину в рамках кваліфікації на Євро-2024 (U-19). З деким з цих гравців на клубному рівні працює Сергій Федоров, який раніше дав інтерв'ю Інформатору.

Синьо-жовті вирішили всі питання з перемогою ще в першому таймі - причому всі голи вклалися в дев'ять хвилин. На 30-й рахунок відкрив Єрмачков, а потім додали свої голи Деркач та Михавко.

В другому таймі наші юнаки спокійно довели справу до перемоги. Остаточний рахунок в матчі встановив Пономаренко на 84-й хвилині. Словаки не змогли нічого створити.

• Словаччина (U-19) - Україна (U-19) - 0:4 (0:3, 0:1)
    Голи: Єрмачков, 30; Деркач, 36; Михавко, 39; Пономаренко, 84.

Юнацька збірна у відборі на Євро

Україна завдяки цій перемозі гарантувала собі місце в еліт-раунді відбору. Наші юнаки, навіть попри несподівану розгромну поразку від Косово (0:4), не опустяться нижче другого місця.

Випередити нас як раз може Косово, яке має чотири очки та матч у запасі. Україна має шість очок - крім розгрому Словакії не пощастило і Мальті (3:1).