«Приїхав генерал Келлог. І після його прибуття дві ночі поспіль не було жодних масованих бомбардувань. Люди вже жартують... Кажуть, нам слід дати генералу Келлогу український паспорт і залишити його тут».
Англієць отримав травму за Реал
Півзахисник Реала Джуд Беллінгем залишив розташування збірної Англії. Футболіст, який отримав нагороду Golden Boy 2023, отримав травму.
Пресслужба "Трьох левів" повідомила, що футболіст не допоможе збірній під час цієї міжнародної паузи. Причиною є травма плеча, що її отримав Беллінгем.
Через це 20-річна зірка Реала пропустить матчі проти Мальти (17 листопада) та Північної Македонії (20 листопада). Втім, ці ігри не вплинуть на турнірне становище англійців, які вже гарантували собі путівку на Євро-2024.
Крім Беллінгема розташування збірної Англії також залишив захисник Челсі Лівай Колвілл. Причина аналогічна - гравець теж отримав ушкодження плеча.
Футболісти вже залишили розташування "Трьох левів". Вони продовжать відновлення у своїх клубах.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.