Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Захід схиляється до "гібридного трибуналу" для розслідування злочинів агресії рф проти України, кажуть у Брюсселі. Він може поєднати юрисдикцію України та процес на основі міжнародного права
Після того, як Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав ордер на арешт російського диктатора владіміра путіна, високопосадовець Європейського Союзу повідомив, що найбільш реалістичною перспективою притягнення до відповідальності винних у злочині агресії проти України є так званий "гібридний трибунал". Він вказав, що для ЄС дуже важливо, щоб Україна ратифікувала Римський статут.
Наприкінці 2022 року Єврокомісія запропонувала створити спеціальний суд для розслідування злочинів агресії росії проти України. Розглядалися два варіанти: спеціальний незалежний міжнародний трибунал на основі багатостороннього договору або "гібридний суд", що поєднує національну юрисдикцію та процес на основі міжнародного права.
Для реалізації обох варіантів потрібна підтримка ООН, оскільки за злочини агресії відповідає найвище політичне та військове керівництво країни, яке має міжнародний імунітет. У Раді Безпеки ООН, де росія є постійним членом, на таку резолюцію буде вето.
Справа про злочин агресії має бути "дуже солідною", адже за її результатами можуть бути притягнені до відповідальності керівництво росії, у тому числі глава держави, глава уряду та міністр закордонних справ.
Генеральні прокурори країн, що складають Спільну слідчу групу (JIT), підписали угоду про створення Міжнародного центру з розслідування злочину агресії росії в Гаазі. Документ був узгоджений під час координаційного засідання прокурорів JIT на міжнародній конференції "Об'єднані заради перемоги" у Львові.
Згідно з генеральним прокурором України Андрієм Костіним, прокурори, які будуть працювати у центрі, збиратимуть докази злочину агресії. Офіс генерального прокурора намір забезпечити Центр у Гаазі доказами, які вже накопичені відомством. Запуск центру заплановано на липень 2023 року.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що у Кремлі вже готуються підбирати заміну путіну.
Також ми писали, що в уряді Німеччині пообіцяли заарештувати путіна.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.