Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Причиною стало те, що РФ досі веде повномасштабну агресію проти України
Європейський Союз у понеділок, 22 липня, продовжив санкції проти Росії. Згідно з рішенням міністрів закордонних справ країн Євросоюзу, обмежувальні заходи триватимуть до кінця січня 2025 року. Причиною стало продовження повномасштабної агресії РФ проти України.
Йдеться про санкції, які були вперше введені у 2014-му році. Також вони були значно розширені з лютого 2022 року. Про це повідомили на сайті Ради ЄС.
Згідно з заявою, ЄС продовжив обмежувальні заходи у відповідь на дії Росії, які дестабілізують ситуацію в Україні, до 31 січня 2025 року. Санкції охоплюють широкий спектр заходів, включаючи обмеження на торгівлю, фінанси, технології та товари подвійного призначення, а також на промисловість, транспорт і предмети розкоші.
Вони також включають заборону на імпорт або транспортування сирої нафти та певних нафтопродуктів з Росії до ЄС, відключення деяких російських банків від системи SWIFT, а також призупинення мовлення кількох російських медіа в ЄС. Також ЄС впровадив заходи для запобігання обходу санкцій.
"Допоки незаконні дії Російської Федерації продовжують порушувати заборону на застосування сили, що є серйозним порушенням зобов'язань за міжнародним правом, доречно зберігати в силі всі заходи, запроваджені ЄС, і вживати додаткових заходів, якщо це необхідно", - зазначається на сайті Ради ЄС.
Наприкінці червня міністерка закордонних справ Фінляндії Еліна Валтонен заявила, що після введення 14-го пакету санкцій ЄС проти РФ, блок одразу розпочинає роботу над 15-м. За її словами, новий пакет обмежень, ймовірно, ще більше розширити списки суб’єктів, на яких поширюються санкції. Валтонен висловила впевненість, що ЄС зможе і ділі посилювати тиск, хоч перемовини за 14-й пакет тривали доволі довго. За її словами, блок має куди рухатися.
Нагадаємо, що Рада ЄС ухвалила 14-й пакет санкцій проти Росії 24 червня. Вони сконцентровані на усуненні шпарин, які використовує Кремль для торгівлі підсанкційними товарами. Водночас запроваджено обмеження на отримання росіянами прибутків від реекспорту скрапленого газу. Новий пакет розширює санкційний список на 116 фізичних та юридичних осіб. А ще в ЄС заборонили політичним партіям, неурядовим організаціям і медіа отримувати фінансування з РФ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.