ЄС хоче покарати КНДР санкціями за ракети для росії - Bloomberg

Читать на русском

Північна Корея також надала росії сотні тисяч артилерійських боєприпасів

Читать на русском
Санкції проти Північної Кореї
ЄС пропонує запровадити санкції проти КНДР

Північна Корея також надала росії сотні тисяч артилерійських боєприпасів

Європейський Союз запропонував ввести санкції проти Північної Кореї за постачання ракет росії. У ЄС вважають, що Пхеньян тим самим допомагає москві вести агресивну війну проти України. До санкційного списку планують занести міністра оборони КНДР і Головне ракетне бюро - орган, який контролює балістичну програму країни.

Про це пише Bloomberg. Видання зазначає, що Північна Корея крім ракет надала росії сотні тисяч артилерійських боєприпасів. Завдяки цій підтримці, а також здатності москви постачати обмежені частини через треті країни рф змогла наростити виробництво боєприпасів набагато більше, ніж Україна отримує від своїх союзників.

"Балістичні ракети, спроектовані, розроблені та вироблені Північною Кореєю, використовувалися російськими збройними силами проти України", - йдеться в документі ЄС, з яким ознайомився Bloomberg.

Очікується, що санкції включатимуть заборону на в'їзд, а також заморожування активів північнокорейських компаній і фізичних осіб. Крім того, в ЄС уперше заговорили про введення експортних обмежень проти компаній у Китаї та Індії через їхню ймовірну роль у постачанні в Росію заборонених технологій та електроніки, про що раніше повідомляло агентство Bloomberg.

Що відомо про передачу РФ ракет від КНДР

У грудні 2023 року координатор Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі заявив, що Росія купила у Північної Кореї балістичні ракети. Їх уже використовували для ударів по Україні. На початку січня з'явилася інформація, що окупанти вдарили по Харкову північнокорейськими ракетами.

Пізніше Британська розвідка зібрала та надіслала до ООН докази того, що КНДР постачає озброєння до рф. А в ЗМІ з’явилася інформація, що натомість путін має намір забезпечити Північній Кореї доступ до міжнародних фінансів, в обхід санкцій.

Нагадаємо, кріпосні зобов'язання для населення - це шлях до невдачі. Громадяни вже не бажають повертатися з Європи в Україну, втрачаючи віру в майбутнє. Андрій Золотарьов ділиться своїми враженнями від правок у законі про мобілізацію та розкриває, що нас чекає далі. Приєднуйтеся до обговорення, щоб зрозуміти сутність цих змін та їхній вплив на громадян.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.