Вакарчук, Жадан та Єрмак носять браслети-обереги у вигляді чоток
Голова Офісу президента України Андрій Єрмак повертає трохи забутий тренд. Так, днями він вкотре засвітив виразні прикраси, які прикрашають його руку.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
На черговому фото в його Instagram на зап'ястку голови ОП видно масивні браслети під не менш масивним годинником. Втім, останній нас цікавить менше. А от прикраси таки зацікавили, адже саме вони підкреслюють більш вільний стиль високого чиновника і колишнього кінопродюсера. Принаймні, у порівнянні із прийнятими в Адміністрації президента до приходу Зе-команди.
На фото можна розгледіти тонкий жовто-блактний браслет-нитку, значення якої, на нашу думку, пояснювати - зайве.
Втім, головними за звучанням в цьому "браслетному" ансамблі, за рахунок їхньої масивності й кількості, виступають чотири нитки різнокольорових намистин. Серед них - чорничні, голубі та темно-зелені. Тож, можна припустити, що модні чоловічі браслети-чотки зроблені з каменю або сандалового дерева.
У першому випадку така прикраса з однієї нитки може коштувати від 1,5 тисяч гривень. Якщо намистини дерев'яні - вартість прикраси зазвичай не перевищує кількох сотень гривень.
Загалом, такі браслети вважаються оберігами. Їх можна зустріти в різних релігіях, у якості захисту на них зазвичай кріплять символи тієї чи іншої віри. Втім, виглядає так, що браслети пана Єрмака - дизайнерські та з релігіями не пов'язані жодним чином.
Однак, це не заважає їм виконувати роль особистого захисту, адже правильно підібране до індивідуальних прикрас каміння здатне зберігати та примножувати енергетику тих, хто їх носить. Такі прикраси часто мають срібні застібки - все з тією ж метою.
Срібло - не тільки прекрасно носиться, воно здатне накопичувати енергетику. І якщо з господарем стається щось негативне - забирає її на себе. В таких випадках нічого дивного, що прикраса губиться, і аж надто оплакувати її не варто, наполягає український дизайнер Андре Тан. Цілком можливо, вона вас врятувала.
Ми поцікавились також думкою дизайнера чоловічих костюмів Сєржа Смоліна з приводу актуальності чоловічих прикрас-чоток.
"Ця тенденція вже стара, всі вже відносили. Тільки турки продовжують носити", - вважає він. Також дизайнер додав, що сам не має жодних ритуалів довкола прикрас, а купує - що подобається.
Тим не менше, прикраси-чотки, які, за словами Смоліна, вже більше - класика, аніж тренд, мало того, що виглядають стильно, ще й оберігати здатні. Недарма їх так полюбляють східні мачо, а Схід, як усім відомо, справа - тонка.
Чи не тому й українські відомі чоловіки, які можуть собі дозволити подібні аксесуари в рамках власного стилю, часто одягають прикраси-чотки, з дерева чи каменю, на руку чи на шию. Нагадаємо вам про двох надпопулярних українських діячів та видатних "українізаторів", письменника і музиканта, які носили схожі прикраси.
Всім добре відоме фото фронтмена популярного рок-гурту "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука з чотками на шиї, яке було оприлюднене до його 40-річчя.
Уже після повномасштабного вторгнення Росії в Україну та масових вбивств українського населення росіянами на тимчасово-окупованих територіях, коли світ облетіло фото решток загиблого українського чоловіка із жовто-блакитною стрічкою на зап'ястку, Святослав на одному зі своїх виступів вийшов на сцену у браслеті в кольорах національного прапора.
Не відстає від відомого музиканта і культовий український письменник Сергій Жадан.
Раніше Інформатор розповідав, скільки коштують прикраси першої леді, а також які "модні штучки" Олена Зеленська підгледіла у культових перших леді.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.