Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
На другому саміті на рівні лідерів Україна готова розглядати питання щодо запрошення представників росії
Україна готова розглядати запрошення представників росії на другий глобальний саміт миру, перший має відбутися у Швейцарії, проте дата поки невідома. Спочатку треба створити спільний план, після якого можна думати про розмови з рф. Росія також повинна мати політичну волю до миру.
Про це заявив керівник Офісу президента Андрій Єрмак на пресконференції з главами МЗС України й Угорщини в Ужгороді 29 січня. За його словами, в Україні не відкидають можливість запрошення рф на саміт миру.
"Ми готові чути всіх. В нас за столом сидять не тільки наші партнери з країн НАТО, ЄС, а й країни з Глобального півдня... Я хочу повторити логіку "формули миру": перша зустріч, перший саміт на рівні лідерів - він без участі росії. Потім ми відкриваємо можливість проведення по всіх дев’яти пунктах з десяти окремих зустрічей, конференцій, подій на різних рівнях для вироблення плану", - сказав Єрмак.
Керівник ОП додав, що на другому саміті на рівні лідерів, Україна готова розглядати питання щодо запрошення представників росії. Однак, за словами Єрмака, для участі у цих розмовах рф повинна мати політичну волю до миру.
Наразі в розробці формули миру вже беруть участь понад 80 держав та міжнародних організацій. Організувати саміт на прохання України погодилася Швейцарія, про що обидві держави оголосили 15 січня під час візиту Володимира Зеленського до Берна.
Обидві країни вже почали роботу над зустріччю, проте низка деталей, зокрема дата заходу та перелік учасників, ще не були узгоджені. Тоді Зеленський натякнув, що росію на глобальний саміт миру запрошувати не будуть. Український президент вважає, що цей саміт сприятиме закріпленню прогресу та визначення шляхів завершення війни на справедливих засадах.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.