Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Ця зустріч потрібна для подальшої інтеграції України у ЄС
Керівник Офісу президента Андрій Єрмак 6 грудня, перебуваючи у США, провів телефонну розмову з міністром закордонних справ Угорщини Петером Сіярто. Вона відбулась на тлі погроз Будапешта про блокування вступу України до ЄС та виділення допомоги. Чого допустити категорично не можна.
Про це повідомила пресслужба Офісу президента України. Зазначається, що ця розмова відбулась за дорученням Володимира Зеленського. Ще одним важливим моментом була спроба домовитись про організацію зустрічі президента України й угорського прем'єра Віктора Орбана.
"Упродовж найближчих днів Верховна Рада України планує ухвалити низку важливих євроінтеграційних законопроєктів. Ми повністю виконаємо наші зобов’язання", – сказав Єрмак.
Він наголосив, що Україна розраховує на позитивне рішення грудневого засідання Європейської ради, яке має відбутись 14–15 грудня, щодо початку переговорів про членство в Євросоюзі.
На відміну від більшості країн Євросоюзу, Угорщина має іншу позицію щодо вступу України до ЄС. Владна партія країни на чолі з прем'єром Віктором Орбаном не хоче бачити Україну у союзі. Вона навіть внесла до парламенту резолюцію, яка закликає уряд не підтримувати початок переговорів щодо цього питання.
Орбан взагалі планує зірвати саміт лідерів ЄС, що запланований на 14-15 грудня. На його думку, Україні потрібно 5-10 років, а тільки потім починати переговори про повноцінний вступ.
Президент Франції Емманюель Макрон має намір вплинути на премʼєра Угорщини Орбана, тому запросив його на зустріч у Париж наприкінці цього тижня. Сторони будуть намагатись досяги компромісу щодо вступу України до ЄС.
Також до Орбана їхав й 5-й президент України Петро Порошенко. Але його не випустили за кордон, що викликало чималий резонанс. Він планував провести особисту розмову, але її тема не розкривається. Ще Порошенко планував зустрічі з новим спікером Палати представників Сполучених Штатів, головою Єврокомісії, а також з лідером Консервативної партії Великої Британії. Політик хотів відвідати Вашингтон у США та взяти участь у партійному форумі Міжнародного демократичного союзу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.