Японія надасть допомогу Україні на 4,5 мільярда доларів - Зеленський

Читать на русском

Японський уряд послідовно та вкрай принципово підтримує Україну

Читать на русском
зеленський, прапор Японії
Зеленський: Значну частину пакета допомоги очікуємо – навесні

Японський уряд послідовно та вкрай принципово підтримує Україну

У четвер, 7 грудня, президент України Володимир Зеленський розповів про допомогу від Японії. Країна сходу сонця надасть допомогу на 4,5 мільярда доларів. Перша частина коштів надійде у січні.

Про японську допомогу повідомив Зеленський у своєму відеозверненні. Він подякував за це.

"Хочу подякувати Японії за дуже вчасне й потрібне рішення щодо підтримки України. 4,5 мільярда доларів – це загальна сума, і першу частину – 1,5 мільярда – ми очікуємо вже в січні. Значну частину цього пакета допомоги – навесні", – сказав Зеленський.

Зеленський додав, що японський уряд послідовно та вкрай принципово підтримує Україну та її людей. Президент висловив подяку за японські гроші.

Допомога від США

У четвер, 7 грудня, координатор Ради національної безпеки США при Білому домі Джон Кірбі оцінив допомогу Україні від Конгресу найближчими тижнями. За його словами, у нього немає гарантій щодо постачання у майбутньому.

Координатор заявив, що у США є можливості підтримати Україну найближчими тижнями. Водночас у майбутніх постачань цього немає.

Кірбі заявив про занепокоєння адміністрації Байдена наданням допомоги Україні в галузі безпеки. Причина у політичній "кухні" Сполучених Штатів. У Білому домі не дають обіцянок про допомогу Україні, оскільки це все вирішується у Конгресі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.