Яннік Сіннер виграв US Open-2024 та повторив досягнення 47-річної давнини

Італійський тенісист Яннік Сіннер у фіналі US Open-2024, який відбувся, 8 вересня, в трьох сетах переміг американця Тейлора Фрітца

Яннік Сіннер
Яннік Сіннер вперше в кар'єрі виграв US Open Фото: Gettyimages.com

Лідер світового рейтингу ATP Яннік Сіннер став чемпіоном US Open-2024. У фіналі у неділю, 8 вересня, італієць у трьох сетах переміг представника США Тейлора Фрітца. Раніше чемпіонкою US Open-2024 у парному жіночому розряді стала українка Людмила Кіченок.

Огляд матчу

Яннік Сіннер вперше виграв US Open

У фінальному матчі US Open-2024 першій ракетці світу Янніку Сіннеру протистояв 12-й номер посіву американець Тейлор Фрітц. У першому сеті Сіннер повів 2:0, але потім програв три гейми поспіль. Італієць зумів зробити два брейки і переміг 6:3. У другому сеті суперники брали свої подачі, аж поки у десятому геймі Сіннер не зробив брейк.

У третій партії Фрітц вів 5:3. Але втримати перевагу не зміг та врешті склав зброю. Тривав поєдинок дві години і 17 хвилин. Це була третя очна зустріч тенісистів. В активі Сіннера дві перемоги.

Тенісний турнір US Open-2024. Нью-Йорк. Одиночний розряд, чоловіки, фінал. 8 вересня.

• Яннік Сіннер (Італія) – Тейлор Фрітц (США) – 6:3, 6:4, 7:5.

Сіннер виграв другий титул Grand Slam у 2024 році

Яннік Сіннер у 2024 році виграв шостий фінал з шести. Італієць перемагав на Australian Open – турнірі серії Grand Slam. Також Сіннер виграв турніри у Маямі, Цинциннаті, Галле та Роттердамі.

Сіннер став першим італійським тенісистом, який виграв US Open. Також він став п'ятим діючим гравцем чоловічого Туру, на рахунку якого як мінімум два титули Grand Slam. Підкорилось Сіннеру і інше досягнення. Італієць став третім тенісистом в історії, який виграв свої перші два турніри Grand Slam в одному сезоні. Цього нікому не вдавалось зробити 47 років. Іншими двома тенісистами були американець Джиммі Коннорс (1974 рік) і аргентинець Гільєрмо Вілас (1977 рік).

"Відчуваю полегшення. Ти працюєш заради таких трофеїв, заради того, щоб грати великі матчі на великих стадіонах. Я такий щасливий, що можу забрати кубок із собою додому. У мене були дуже важкі поразки тут. Проти Карлоса з матчболом. Минулого року – проти Звєрєва. Я завжди знав, що цей корт близький мені.

Останній період моєї кар'єри був непростим. Я люблю теніс, багато тренуюся заради таких моментів, але й за межами корту є життя. Я хочу присвятити цей титул своїй тітоньці, тому що вона нездорова. Не знаю, скільки ще вона буде поруч", – сказав Сіннер після перемоги у фіналі.

Кого Ребров викликав на матчі Ліги націй - 2024/2025

В головну заявку потрапили 26 футболістів

Головний тренер знов довіряє Андрію Луніну

Раніше Інформатор повідомляв, що Юлія Путінцева потрапила у гучний скандал на US Open-2024. Колишня росіянка, яка виступає за Казахстан, влаштувала мовчазну істерику, ігнорувала болгерл і не ловила м’ячі. Така ганебна поведінка викликала обурення вболівальників та зірок тенісу.

Також ми розповідали, що Еліна Світоліна перемогла в українському дербі на US Open-2024. У другому колі престижного хардового турніру Світоліна перемогла іншу українку Ангеліну Калініну з рахунком 2:0. Нажаль, у наступному колі Еліна поступилась американці Коко Гоффі.