«Треба реально захищати свою державу, а не ховатися від ТЦК чи чогось подібного. В іншому випадку прийдуть інші ТЦК — російські, й це зараз відбувається на окупованих територія України. А там все відбувається повним ходом, повірте мені»
У пісні багато простих, знайомих станів — коли ніби все ще поруч, але вже не разом. Вона про ті моменти, коли зв’язок між людьми стихає не через скандал, а через мовчання, яке стало звичним. Артистка зізнається, що це не пісня про розрив із претензією — це про усвідомлення, що двоє більше не дивляться в один бік.
Затори на дорогах Києва швидко наздогнали та перегнали докарантинний рівень
Цілий світ вже більше року живе в умовах пандемії і звик жити в нових умовах. Стало відомо, як змінилися звички українців, зокрема мешканців столиці, за останній рік.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Telegram-канал "Коронавірус в цифрах" .
Як змінилися звички киян і мобільність в місті за рік (за даними дослідження ЛУН Місто):
За даними Київського метрополітену, кількість пасажирів не повернулася до рівня, що був до карантину: 38 млн людей в лютому 2020 проти 26 млн осіб в лютому 2021 року .
Затори на дорогах Києва швидко наздогнали і перегнали докарантінний рівень: вже у червні 2020 затримка в дорозі перевищила показники, які були до пандемії.
Динаміка переміщень під час карантину демонструє, що українці стали менш мобільними у квітні 2020 року, а пік переміщень припадає на серпень і вересень.
Рівень відвідуваності кінотеатрів аналітики вивчили через обсяги купленого попкорну. Найменші рівні продажів зафіксували у квітні, травні та червні 2020 року. З липня почалося поступове відновлення, але докарантинного рівня досі не досягло.
"З березня 2020 року зростання у сфері доставки їжі склало від 75% до 89%. Серед страв у Glovo часто замовляли суші, бургери і донер", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, Україна в рік пандемії піднялася на 17 позицій у глобальному рейтингу за індексом соціального прогресу.
Також Інформатор писав, що пандемія і запроваджений карантин вплинули на відтік туристів у туристичних центрах Європи.Через це вартість оренди житла місцями впала на 15%.