Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Затори на дорогах Києва швидко наздогнали та перегнали докарантинний рівень
Цілий світ вже більше року живе в умовах пандемії і звик жити в нових умовах. Стало відомо, як змінилися звички українців, зокрема мешканців столиці, за останній рік.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Telegram-канал "Коронавірус в цифрах" .
Як змінилися звички киян і мобільність в місті за рік (за даними дослідження ЛУН Місто):
За даними Київського метрополітену, кількість пасажирів не повернулася до рівня, що був до карантину: 38 млн людей в лютому 2020 проти 26 млн осіб в лютому 2021 року .
Затори на дорогах Києва швидко наздогнали і перегнали докарантінний рівень: вже у червні 2020 затримка в дорозі перевищила показники, які були до пандемії.
Динаміка переміщень під час карантину демонструє, що українці стали менш мобільними у квітні 2020 року, а пік переміщень припадає на серпень і вересень.
Рівень відвідуваності кінотеатрів аналітики вивчили через обсяги купленого попкорну. Найменші рівні продажів зафіксували у квітні, травні та червні 2020 року. З липня почалося поступове відновлення, але докарантинного рівня досі не досягло.
"З березня 2020 року зростання у сфері доставки їжі склало від 75% до 89%. Серед страв у Glovo часто замовляли суші, бургери і донер", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, Україна в рік пандемії піднялася на 17 позицій у глобальному рейтингу за індексом соціального прогресу.
Також Інформатор писав, що пандемія і запроваджений карантин вплинули на відтік туристів у туристичних центрах Європи.Через це вартість оренди житла місцями впала на 15%.