“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Бойовій машині піхоти потрібен косметичний ремонт, а хлопці сказали "Оце так бахнуло!" й пересіли на іншу техніку
Допоки російська пропаганда розганяє фейки про "гори знищеної західної техніки та купи трупів членів екіпажу", в Міністерстві оборони показали одну з пошкоджених М2 Бредлі. У бойову машину піхоти росіяни влучили з Граду, але вона вціліла та підлягає ремонту. А екіпаж успішно евакуювався і продовжує воювати на іншій машині.
Фото опублікувала на своїй сторінці у Telegram Ганна Маляр, заступниця міністра оборони.
"На першому фото - український “Бредлі” після прямого влучання у нього “граду”. На другому - екіпаж цього “Бредлі”, який успішно евакуювався після влучання і продовжує виконувати завдання на іншій техніці. Пошкоджений “Бредлі” вже на ремонті. З 47-ї бригади пишуть подробиці: на бойовому завданні “Бредлі” отримав пряме влучання ракети в башту та загорівся. Екіпаж безпечно евакуювався, а механік-водій (на третьому фото) відвів бронемашину на безпечні позиції та загасив. Наслідки — легка контузія в одного з воїнів", - написала вона.
Цей приклад, за словами Маляр, доводить, що заявлена виробником бронемашин непересічна бойова живучість - не просто слова. Бредлі допомагає зберегти найцінніше - життя військовослужбовців. А сталь завжди можна відновити.
"Не існує техніки, яку неможливо знищити, існує техніка, яка рятує життя", - наголосила заступниця міністра оборони.
Захист людини - це те що насамперед продумали конструктори Машини. Корпус та башта М2 Бредлі зварені з листів алюмінієвого сплаву, легованого марганцем, хромом, магнієм та цинком. Спереду та по бортах застосований "сендвіч", розроблений для ХМ723. Саме він забезпечує достатній захист проти снарядів малокаліберних гармат. Дно машини для захисту від мін посилене сталевим листом. Додатковий захист корпусу в передній проєкції забезпечує відкидний хвилевідбійний щит. Ходову частину до опорних котків прикривають броньові екрани, нижня частина яких для полегшення технічного обслуговування відкидається на петлях вгору.
Ця основна бойова машина піхоти, що перебуває на озброєнні механізованих військ армії США від 1964 року. У 1981 вона зазнала модифікації. Бойова машина отримала власну назву на честь легендарного американського генерала часів Другої світової війни Омара Бредлі. Застосовувалася американськими військами у війнах в Перській затоці та Іраку. 6 січня 2023 року Білий Дім заявив про нову військову допомогу Україні, включно з 50 БМП Bradley.
Як писав Інформатор, у ці хвилини в Брюсселі проходить засідання контактної групи з питань оборони України у форматі "Рамштайн".
Відомо, що міністр оборони Резніков уже зустрівся з очільником Пентагону Ллойдом Остіном. Вони обговорюватимуть основні військові потреби нашої держави. Так що бронемашин та іншої надійної техніки буде більше.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.