Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Ймовірно, НАТО відреагує лише санкціями та розширеними поставками зброї
НАТО ніяк не відреагує на обстріл польської території. Так вважає радник Офісу президента Олексій Арестович. Він упевнений, що Альянс пробачать росії атаку Польщі й смерті двох людей.
Про це радник Офісу президента Олексій Арестович заявив програмі "Фейгін Live". За його словами, все залежить від того, що вирішить НАТО: удар росіян був навмисним чи ні.
"Звичайно, якщо він був навмисним, то це привід до консультацій щодо застосування П'ятої статті - про колективну оборону. Зауважте - не до війни, а до консультацій. Якщо вердикт буде "ненавмисний удар" то це, швидше за все, суд, компенсації", - написав радник ОП у Facebook.
Росіяни вже пішли традиційним шляхом заперечення. Бо в Міноборони росії встигли назвати обстріли провокацією з метою ескалації. Вони заявили, що жодних ударів по цілях українсько-польського державного кордону не було, а уламки ракет не російські.
Арестович зазначив, що це звичний метод росії — перекладати вину на Україну. Тому, все, що можна буде чекати від НАТО — це посилення санкцій та розширення поставок зброї.
"У будь-якому випадку, цей інцидент - новий сильний аргумент на їхню користь. Тримати війну у вузді і не давати їй розплескуватися навколо можна тільки силою. Ця сила у нас є. Дайте нам достатньо засобів", - вказав Арестович.
Нагадаємо, польські ЗМІ, повідомили, що в місті Пшеводув на території Польщі пролунав вибух, внаслідок якого загинули двоє людей. На місці падіння ракет утворилися вирви. Уламки свідчать, що ракети були російські. Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький повідомив про термінове скликання Радбезу. А Президент Польщі Анжей Дуда обговорив ситуацію з США та Україною. Штати готові "встати поруч" із союзниками НАТО, однак поки в Держдепартаменті «не хочуть обговорювати гіпотетичні сценарії і не прагнуть ескалації ситуації».