Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
«На все те в житті, що не можу описати словами, я реагую піснями. «Ізюм» та «Усі в мені» — рефлексія на особисте знайомство зі злом, якого раніше не знала, і добром, яке йому протидіє. Пісню «Усі в мені» написала, коли почала втрачати героїв, яких встигла полюбити, і серце стало домом для їхнього безсмертя».
ВНЗ планують запустити до 2025 року
В Україні розповіли, як працюватиме Президентський університет, і хто може стати його студентами. Про це розповів заступник міністра освіти та науки Ігор Гарбарук.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на УП.
Навчання у закладі "для людей майбутнього" має розпочатися 1 жовтня 2023 року. У перший рік роботи заклад набере 120 студентів – по 20 на кожну програму. З вартістю навчання одного студента поки що не визначилися.
Після ЗНО абітурієнти пройдуть відбір у три етапи. Після закінчення бакалаврату, який триватиме 3 роки замість 4, можна буде працювати у держсекторі, органах влади, дослідних та наукових інститутах.
Після закінчення вишу випускники працюватимуть у державному секторі протягом 3 років за принципом "скільки навчався – стільки працюєш".
Якщо приватна компанія зацікавиться студентом, їй доведеться відшкодувати університету вартість навчання у потрійному розмірі.
Президентський університет планують збудувати на території державного "Експоцентру України" на ВДНГ у третій черзі. Для будівництва університету проведуть реконструкцію павільйонів "Експоцентру".
На будівництво комплексу передбачено 7,2 мільярда гривень. До фінансування приєднаються міжнародні донори та партнери. МОН також співпрацюватиме зі Стенфордським університетом.
Наукові галузі, які вивчатимуть студенти вишу:
На території університету також має бути 23 лабораторії. Їхніми приміщеннями зможуть користуватися всі вузи України.
Умови залучення освітян розроблять до грудня 2022 року. Конкурс на посади має відбутися до травня 2023 року. Викладачів та науковців також планують запрошувати із закордонних університетів.
Раніше Інформатор повідомляв, що в Україні затвердили умови вступу до вишів у 2022 році, що потрібно знати абітурієнту.
Також ми писали, які виші та спеціальності в Україні обирають мешканці окупованих територій.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.