“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Порядок формування аркуша непрацездатності не змінився
В Україні можна отримати лікарняний під час війни. Для цього потрібно звернутися до свого лікаря, який за наявності об'єктивних основ сформує медичний висновок в електронній системі.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу МОЗ України.
Не потрібно окремо звертатися до лікаря первинної медичної допомоги, якщо допомогу надавав лікар вузької спеціалізації, або укладати для цього декларацію із сімейним лікарем. Після оформлення лікарем, медичний висновок надсилається до електронного реєстру листків непрацездатності. Якщо ви не застраховані, листи непрацездатності в електронному реєстрі не формуються.
Що робити, якщо немає технічної можливості сформувати електронний лікарняний.
Лікар може відкрити лікарняний у паперовій формі.
Як отримати лікарняний переселенцям
Якщо ви змушені були переїхати в інше місце, можете звернутися до будь-якого лікаря первинки, щоб отримати допомогу та за необхідності оформити лікарняний.
Нагадаємо, в Україні аптеки мають приймати електронні та паперові рецепти на ліки. Крім того, в Україні запустили чат-бот для пошуку ліків в аптеках.
Також Інформатор писав, що в усіх лікарнях Херсона можна отримати ліки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.