Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Режим анонімного перегляду корисно вмикати, коли ви працюєте на комп’ютері, який використовують також інші люди
Режим анонімного перегляду вебсайтів (або режим інкогніто) мають усі популярні браузери. Режим має свої переваги, проте не забезпечує користувачу цілковитої конфіденційності та – тим більше – не захищає від кібератак.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації.
Під час роботи в анонімному режимі:
Водночас інформацію про ваші дії все одно можуть отримати інтернет-провайдери, власники сайтів. Вона буде доступною системному адміністратору, якщо йдеться про робочий комп’ютер. А всі завантажені під час роботи в режимі інкогніто файли залишаються на пристрої. Режим анонімного перегляду корисно вмикати, коли ви працюєте на комп’ютері, який використовують також інші люди.
Як увімкнути режим інкогніто у браузері Chrome:
Як увімкнути режим інкогніто у браузері Opera:
Як увімкнути режим інкогніто у браузері Safari для macOS, iOS та iPadOS:
Нагадаємо, в Україні запустили сервіс для перевірки чат-ботів у Telegram. Крім того, у Сумській області окупанти на блокпості забрали телефон у 10-річної дівчинки.
Також Інформатор писав, як вибрати антивірус та що робити, якщо завантажили підозрілий файл на телефон чи комп'ютер.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Заголовне фото: з відкритих джерел