Головна
Життя
13:25, 6 Серпня
Информатор UA

Интро

Під час виконання одного з бойових завдань під одним із населених пунктів взяли в полон двох російських танкістів. З великої колони, що налічувала понад 300 одиниць техніки, серед якої було близько 70 танків, в живих залишилися тільки вони. Українські "боги війни" знищили майже всю техніку, зупинивши прорив російських сил у Донецькій області. Свою присутність полонені росіяни пояснювали за підготовленим сценарієм: куди їдуть не знали та в бій з українськими військовими "не вступали". Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Національну гвардію України. Роман був командиром зведеного взводу бійців Національної гвардії України, який виконував завдання у Волновасі. "У нас була виділена ділянка оборони. Ми зайняли вулицю і нашим завданням було не допустити просування ворожих сил. Ми були там два дні спочатку нас щільно накривали , а потім розпочалися вуличні бої. Ми отримали команду відійти, тому що місто вже майже перебувало в оточенні. У цей час росіяни слідкували за рухом особового складу за допомогою безпілотника та обстрілювали із реактивних систем залпового вогню . Броньованим КРаЗом ми змогли евакуювати людей у безпечне місце", розповідає Роман. Вглиб області росіянам просунутися не вдалося артилеристи швидко відкинули їх назад. "Усі рішення були спрямовані на перемогу. Бійці розуміли, що потрібно стояти, аби не допустити прориву ворожих сил. Спільними зусиллями, злагодженими діями із Збройними Силами ми змогли дати відсіч росіянам. Бо вихід в нас один лише перемога", впевнений офіцер. Джерело: НГУ Джерело: НГУ Джерело: НГУ Джерело: НГУ Нагадаємо,водій на Донбасі під обстрілами врятувавпонад 500 бійців. Крім того,прикордонник вижив після обстрілу росіян Такожписав, що українськийвійськовий здав екзамен в окопі та під час обстрілу врятував життяпобратима. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Як українські військові зупинили прорив ворога у Донецькій області, обороняючи Волноваху

Читать на русском
Як українські військові зупинили прорив ворога у Донецькій області, обороняючи Волноваху

Місто вже майже перебувало в оточенні

Під час виконання одного з бойових завдань під одним із населених пунктів взяли в полон двох російських танкістів. З великої колони, що налічувала понад 300 одиниць техніки, серед якої було близько 70 танків, в живих залишилися тільки вони. Українські "боги війни" знищили майже всю техніку, зупинивши прорив російських сил у Донецькій області. Свою присутність полонені росіяни пояснювали за підготовленим сценарієм: куди їдуть – не знали та в бій з українськими військовими "не вступали".

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Національну гвардію України

Роман був командиром зведеного взводу бійців Національної гвардії України, який виконував завдання у Волновасі.

"У нас була виділена ділянка оборони. Ми зайняли вулицю і нашим завданням було не допустити просування ворожих сил. Ми були там два дні – спочатку нас щільно накривали «артою», а потім розпочалися вуличні бої. Ми отримали команду відійти, тому що місто вже майже перебувало в оточенні. У цей час росіяни слідкували за рухом особового складу за допомогою безпілотника та обстрілювали із реактивних систем залпового вогню «Град». Броньованим КРаЗом ми змогли евакуювати людей у безпечне місце", – розповідає Роман.

Вглиб області росіянам просунутися не вдалося – артилеристи швидко відкинули їх назад.

"Усі рішення були спрямовані на перемогу. Бійці розуміли, що потрібно стояти, аби не допустити прориву ворожих сил. Спільними зусиллями, злагодженими діями із Збройними Силами ми змогли дати відсіч росіянам. Бо вихід в нас один – лише перемога", – впевнений офіцер.

Джерело: НГУ

 

Джерело: НГУ

 

Джерело: НГУ

 

Джерело: НГУ

Нагадаємо, військовий водій на Донбасі під обстрілами врятував понад 500 бійців. Крім того, український прикордонник вижив після обстрілу росіян дронами-камікадзе. 

Також Інформатор писав, що український військовий здав екзамен в окопі та під час обстрілу врятував життя побратима.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.