Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Один із найбільших виробників боєприпасів у Норвегії Nammo заявив, що не може розширити виробництво через новий дата-центр TikTok
Один із найбільших у Європі виробників боєприпасів зіткнувся з перешкодою на шляху до розширення потужностей для виконання замовлень для України та інших країн, оскільки новий дата-центр TikTok використовує всю зайву електроенергію в цьому районі.
Raufoss компанії Nammo знаходиться в Норвегії. Там же з'явилися і три дата-центри TikTok, для яких енергетична компанія надає зайву енергію у пріоритетному порядку. За словами виконавчого директора Nammo Мортена Брандтцега, він не може виключати, що це не збіг. І додав, що попит на артснаряди зріс більш ніж у 15 разів.
"Якщо Nammo замовить потужність, залежно від того, скільки їй потрібно, потрібен час, перш ніж з'явиться доступна потужність, оскільки мережу передачі необхідно зміцнити", - сказали в компанії, що розподіляє електрику.
У свою чергу, директор заводу вважає, що уряд має встановити пріоритетні галузі для отримання електрики.
Nammo щодня випускає понад 6 тисяч снарядів для артилерії. Через три дата-центри TikTok зброярі не можуть повноцінно допомогти Україні та збільшити кількість снарядів, що випускаються.
"Ми стурбовані, тому що ми бачимо, що наше майбутнє зростання та порятунок України залежить від кількості безглуздих відео у TikTok", - заявив журналістам Мортен Брандтцег, виконавчий директор Nammo.
Місцева енергетична компанія Elvia нічим не може допомогти зброярам, бо працює в порядку живої черги та давно обслуговує дата-центр, потужністю якого користується соцмережа. Директор Nammo вважає, що уряд Норвегії має законодавчо закріпити пріоритет життєво важливих галузей отримання енергії.
До того ж Мортен Брандтцег не заперечує, що китайська соцмережа невипадково намагається орендувати дата-центри в Європі, щоб перешкодити військовим підприємствам отримувати електрику від місцевих енергокомпаній.
Той факт, що Китай ніколи публічно не засуджував вторгнення Росії в Україну, а лідер КНР Сі Цзіньпін нещодавно зустрівся з Володимиром Путіним у Москві, щоб зміцнити відносини двох країн, викликають серйозні питання щодо того, чи це було ненавмисним кроком з боку TikTok, кажуть експерти.
Нагадаємо, представник української розвідки показав журналістам збиті іранські БПЛА Shahed-131 та Shahed-136, а також Mohajer, які вивчають українські фахівці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.