У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Документи з електронним підписом мають таку саму юридичну силу, як і підписані вручну
Українці можуть підписувати електроні документи та авторизуватися у мобільних застосунках за допомогою Дія.Підпис. Це можна зробити у смартфоні. На це знадобиться декілька хвилин.
Про це йдеться на Facebook-сторінці "Дія". Для того, щоб згенерувати Дія.Підпис необхідно мати один з наступних документів:
Щоб згенерувати Дія.Підпис, необхідно вибрати у застосунку "Дія" послугу Дія.Підпис, натиснути "Активувати" та пройти перевірку. Цифровий образ обличчя порівнюється з вашими фото на документах. Поради, як пройти перевірку з першого разу.
Документ отримує юридичну силу з моменту підписання. Усі, хто мають документ, можуть перевірити, коли він був підписаний. Дата накладання електронного підпису на договір не завжди є датою набуття ним чинності. Відповідно до законодавства договір набуває чинності з моменту його укладення. Тобто договір може бути підписаний і після укладення. Якщо ви плануєте підписати договір вже після його укладення, рекомендуємо зазначати це. Використовуйте формулювання: "Договір набуває чинності з (дата)".
Раніше ми писали, що у "Дії" стартували перші виплати за програмою "єВідновлення". Крім того, українці контролюватимуть посадовців через додаток "Дія".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.