“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Якщо у вас немає спільних дітей до 18 років, а також обидва згодні на розлучення, то розірвати шлюб можна
Військові дії в Криму і на Донбасі стали нездоланним випробуванням для багатьох українських сімей. Так що ж робити, якщо пропав зв'язок і ви не хочете більше підтримувати відносини, і нарешті вирішили розлучитися. Наразі в Україні передбачено два види розірвання шлюбу. Це позасудовий і судовий порядок.
Про всі нюанси розповідає Інформатор .
Якщо у вас немає спільних дітей до 18 років, а також обидва згодні на розлучення, то розірвати шлюб можна, подавши заяву до органів державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання одного з подружжя або за місцем проживання, де живуть обидва.
Іноді бувають випадки, коли один із подружжя не може подати заяву особисто і не може бути присутнім під час розгляду. За таких обставин потрібно оформити нотаріально заяву, в якій вказати відповідні причини, і вже другий з подружжя може подати цю заяву до найближчого РАГСу.
Для цього вам потрібно попросити дружину або чоловіка приїхати до найближчого населеного пункту до лінії розмежування, оформити нотаріально таку заяву, після чого людина зможе повернутися до місця свого проживання. Заява про розірвання шлюбу розглядається органами реєстрації протягом місяця.
Якщо у подружжя є неповнолітні діти, то, на жаль, розірвати шлюб можна тільки в судовому порядку. Для цього необхідно подати до суду документи:
Якщо чоловік протягом року відсутній за місцем проживання або ви не можете з ним зв'язатися - РАГС може розглянути вашу заяву про розірвання шлюбу саме за такою підставою. Але важливо сказати, що така підстава має бути підтвердженою судовим рішенням, і саме в судовому порядку потрібно встановити цей факт. Людину можуть визнати безвісти зниклим за спрощеною процедурою. Для цього подається позовна заява до суду, і суд розглядає це в окремому провадженні.
Часто громадяни цікавляться, чи діє на території України документ про розірвання шлюбу, виданий на тимчасово непідконтрольних територіях. Будь-яке рішення, видане на тимчасово окупованій території, є недійсним.
Нагадаємо, в Україні більше 25 тисяч пар скористалися послугою у 2020 році. Крім того, в Україні одностатева пара вперше уклало договір,який прирівнюється до шлюбу.
Також Інформатор писав, навіщо українці грають весілля повторно,і як це зробити.