Головна
Фоторепортаж
19:03, 14 Грудень
Информатор UA

Интро

У Верховній Раді розпочався останній пленарний тиждень перед зимовими канікулами. Напередодні робочого тижня спікер Руслан Стефанчук зазначив, що до кінця року народним обранцям потрібно ухвалити багато важливих законопроектів. Першого ж дня депутати розблокували законопроект 5600, який засоби масової інформації вже охрестили . Простіше кажучи, Рада не підтримала жодного з 24 законопроектів про відміну 5600. Микола Тищенко Як сказав речник, у Ради залишилося менше 10 робочих годин цього тижня. Богдан Яременко Ірина Констанкевич Жан Беленюк Іван Кириленко Ірина Геращенко, Максим Бужанський Юлія Тимошенко Кіра Рудик Серед пріоритетних законопроектів, які ще належить проголосувати, - про діяльність АРМА, локалізацію (підтримку вітчизняного виробника), індустріальні парки. Раніше Інформатор повідомляв, що Верховна Рада ухвалила закон про допуск на територію України у 2022 році іноземних військових підрозділів для участі у навчаннях "Об'єднані зусилля-2022". Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут . Фото: Максим Торпан

Як пройшов день у Раді: спрощене громадянство іноземцям та розблокування «антиахметівського» закону

Читать на русском

У Верховної Ради залишилося менше 10 робочих годин до кінця року

Читать на русском
Як пройшов день у Раді: спрощене громадянство іноземцям та розблокування «антиахметівського» закону

У Верховної Ради залишилося менше 10 робочих годин до кінця року

У Верховній Раді розпочався останній пленарний тиждень перед «зимовими канікулами». Напередодні робочого тижня спікер Руслан Стефанчук зазначив, що до кінця року народним обранцям потрібно ухвалити багато важливих законопроектів. 

Першого ж дня депутати розблокували законопроект 5600, який засоби масової інформації вже охрестили «антіахметівським». Простіше кажучи, Рада не підтримала жодного з 24 законопроектів про відміну 5600. 

 

Микола Тищенко

 

Як сказав речник, у Ради залишилося менше 10 робочих годин цього тижня.

Богдан Яременко
Ірина Констанкевич
Жан Беленюк
Іван Кириленко
Ірина Геращенко, Максим Бужанський

Юлія Тимошенко

Кіра Рудик

Серед пріоритетних законопроектів, які ще належить проголосувати, - про діяльність АРМА, локалізацію (підтримку вітчизняного виробника), індустріальні парки.

Раніше Інформатор повідомляв, що Верховна Рада ухвалила закон про допуск на територію України у 2022 році іноземних військових підрозділів для участі у навчаннях "Об'єднані зусилля-2022". 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут

 

Фото: Максим Торпан

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.