Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Українці поступово готуються до зими
Коли сусіди почали утеплюватися, а у повідомленнях в соцмережах почастішали новини про важку зиму, наша сім’я зібралась та склала список того, що потрібно зробити і придбати. Варіантів було два: якщо тепла від батарей буде не достатньо, але електрика, газ та вода будуть. І коли через обстріли тепла та комунальних послуг не буде.
Про що варто думати і купувати вже зараз:
Не зайвим буде встановити екран з фольги за радіатором. Він відбиває тепло і це допоможе підтримувати комфортну температуру. Також, можна згадати про килими. Якщо вони дісталися від бабусі, або їх відвезли на дачу, то саме час почистити і підготувати до зими.
Також, якщо не буде електрики, то не буде і підкачки води. На цей випадок варто запастися бутилями і кожного вечора слідкувати, щоб вони були повні. Також, у випадку відключення електрики можна буде зберігати продукти на балконі чи за вікном.
Якщо є гроші, то можна всюди у квартирі замінити вікна на металопластикові. Їх потрібно буде виставити на зимовий режим. Також, варто обговорити з сусідами заміну старих дерев’яних вікон у під’їзді. Так вдасться зберегти більше тепла в домі.
Найперше і найпростіше, що можна зробити у своїй оселі – це вимити вікна. Так вважає генеральний директор ПрАТ "НВО "Созидатель", заслужений будівельник України Леонід Турчин.
"Раз в два тижні потрібно мити вікна. Коли пил на вікні, сонце погано проходить до квартири. До 15% тепла можна зекономити на тому, щоб мити вікна. Також, автоматичний конвектор потрібно поставити у спальні – буде зручніше спати, і виставити на ніч на 23 градуси", - сказав Леонід Турчин.
За його словами, також можна встановити "теплу підлогу". Достатньо буде зробити це у ванній кімнаті. Тим більше, що за оцінками лікарів, тримати ноги весь час у теплі – це недобре для здоров’я.
Олена Скобцева