Війна закінчиться у 2025 році. Або її можна буде завершити мирними переговорами, або одна з воюючих сторін буде знищена
У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Насправді цього року я не планував випускати колядку або будь-яку різдвяну пісню. Але все сталось дуже швидко: прийшов на студію, почув аранжування до легендарного "Щедрика" – ми записали пісню та відзняли відео за тиждень. Мені дуже сподобалось, хоч і стиль R&B не притаманний мені. Думаю, в такому виконанні ви ще не чули цю щедрівку", – каже співак.
Заяву на допомогу розглядають протягом 15 днів
В Україні родичам військовополонених щомісяця виплачують грошову допомогу. Щоб отримувати виплату, потрібно звернутися із заявою на ім'я командира військової частини.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на видання "Армія Inform".
Що потрібно зробити
Подати заяву та до неї додати:
Командир (начальник, керівник) військової частини (установи, організації) розглядає протягом 15 днів подані документи та приймає рішення про виплату або відмову у виплаті грошової допомоги, про що повідомляється заявнику у письмовій формі.
Хто може отримати допомогу
Виплата грошової допомоги цим членам сімей провадиться до повного з'ясування обставин захоплення військовослужбовців у полон. Допомога розподіляється серед усіх, хто має на неї право, у рівних частинах. У разі відмови однієї з осіб від виплати ця частка розподіляється між іншими особами, які мають право на її отримання.
Сім'ї військових також мають право на отримання додаткової винагороди згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 р. № 168. Йдеться про виплату додаткової винагороди під час дії воєнного стану у розмірі 30 тисяч гривень щомісяця та збільшеної винагороди до 100 тисяч гривень.
Важливо. Виплата членам сімей військових, які добровільно здалися в полон, самовільно залишили військові частини (установи, організації), місця служби або дезертирували, не здійснюється.
Нагадаємо, викрадених у Херсонській області чоловіків відправляють на Донбас, де перевдягають у військову форму ЗСУ та видають за військовополонених. Крім того, в Україні створили спеціальний табір для військовополонених окупантів.
Також Інформатор писав, скільки в Україні витрачають на утримання військовополонених окупантів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.