"Президент Сполучених Штатів має у своєму розпорядженні засоби, які можуть змусити Росію дотримуватися вимог. Деякі з цих засобів можуть бути дуже радикальними, дуже жорсткими, особливо економічного характеру. Але я вірю, що президент Дональд Трамп здатен їх реалізувати"
Це пісня про тих, хто довго віддавав себе без залишку, намагаючись оживити кам’яні серця. Це історія болю і зцілення, втрат і сили. Тут немає більше віри у пусті слова — тільки власний голос, тиша ночі й дорога до себе.
Не тільки покупець, але і продавець може стати жертвою аферистів
Під час шопінгу в інтернеті є ризик постраждати не тільки від нечесних продавців. У шахраїв також є схеми, коли вони видають себе за покупців. У кіберполіції розповіли, як не стати жертвою таких схем і зберегти свої гроші.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу відомства .
Так, за одним із сценаріїв псевдо-покупець може пропонувати перейти в месенджер для обговорення деталей купівлі-продажу. Злодій переконує оформити покупку, використовуючи доставку від платформи оголошень. Після цього відправляє посилання на нібито сформований бланк замовлення. Продавцю потрібно лише ввести дані банківської картки для отримання грошей за товар.
Однак в цьому посиланні може "ховатися" фішингових ресурс, який, як правило, дуже схожий на офіційний сайт майданчику оголошень. Замість отримання грошей за товар, продавець передає дані банківської картки шахраєві, а він вже розпоряджається ними на власний розсуд.
Щоб уберегтися від подібних схем аферистів, у кіберполіції радять:
Нагадаємо, раніше в кіберполіції розповіли, як захистити свою інформацію в інтернеті і убезпечити себе під час онлайн-купівель.
Також Інформатор писав, що кіберполіція викрила інтернет-шахраїв, які ошукали дві сотні людей на 1,5 млн гривень.