Як не одне, так інше: через поляків на кордоні знову проблеми з рухом вантажівок

Читать на русском

Через збій системи з боку Польщі на кордоні знову не можуть рухатися вантажівки

Читать на русском
Кордон з Польщею
Полагодять збій в кращому випадку вранці 22 квітня

Через збій системи з боку Польщі на кордоні знову не можуть рухатися вантажівки

На кордоні Польщі та України знову сповільнився рух вантажівок на пунктах пропуску. І знову через поляків – проте на цей раз не через блокування, а через збій системи митної служби Польщі. Коли збій буде ліквідовано, поки що незрозуміло.

Як написала Державна прикордонна служба України, орієнтовно у повному обсязі рух на кордоні України буде відновлено тільки вранці 22 квітня. Рух легкових автомобілів та автобусів буде здійснюватися встановленим порядком.

"Рух вантажівок у пунктах пропуску на українсько-польському кордоні сповільнено. Стався збій системи митної служби Польщі. У зв'язку з цим оформлення транспорту, що переміщує вантаж до Польщі, в митному відношенні не здійснюватиметься. Орієнтовно ритмічний пропуск ваговозів буде відновлено о 08:00 22 квітня", – зазначено у повідомленні.

Протести на кордоні видихаються

Польські фермери-саботажники під керівництвом російської агентури блокують кордон з Україною для вантажного транспорту з 9 лютого. Офіційно вони нібито протестують проти української агропродукції.

Зокрема 18 квітня поновилася блокада двох пунктів пропуску – "Краківець" та "Шегині". На останньому напрямку був закритий як вʼїзд з України, так і виїзд. Тож тривала вона всього два дні. Її анонсували заздалегідь, а також пропускали гуманітарні та військові вантажі.

Проте зараз низку КПП поляки нарешті розблокували. Це сталося після виступу прем'єр-міністра Польщі Дональда Туска, який закликав "протестувальників" йти геть з прикордонних пунктів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.