Головна
Україна
Події
10:40, 15 Серпня
Информатор UA

Интро

Довідка про доходи необхідна під час оформлення субсидії чи отримання кредиту або візи в іншу країну. ЇЇ можна оформити онлайн на порталі "Дія". Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сервіс державних послуг "Дія". Як отримати послугу: Увійдіть в особистий кабінет громадянина на diia.gov.uа. Оберіть період, за який хочете отримати інформацію. Надішліть запит. Очікуйте повідомлення про готовність довідки на електронну адресу. Воно також буде доступним у розділі "Зверніть увагу" в кабінеті громадянина на порталі "Дія".Формування довідки може зайняти до 30 хвилин. Саму довідку можна завантажити в розділі "Документи" в кабінеті громадянина на порталі "Дія". Зверніть увагу, що дані в державному реєстрі фізичних осіб оновлюються лише на початку кожного кварталу, тому довідка, створена в різні періоди часу, може містити різну інформацію. Джерел: "Дія" Скріншот Нагадаємо, в Україніперевірити оригінальність нотаріальних документівможна буде у додатку "Дія". Крім того, у додатку "Дія"можна буде подати документи на усиновленнядитини. Такожписав, якподати декларацію платника податку 2% у додатку "Дія"та сплатити його. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна

Як на порталі "Дія" замовити довідку про доходи

Читать на русском
Як на порталі "Дія" замовити довідку про доходи

Послугу може отримати будь-який громадянин України старше 18 років

Довідка про доходи необхідна під час оформлення субсидії чи отримання кредиту або візи в іншу країну. ЇЇ можна оформити онлайн на порталі "Дія".

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сервіс державних послуг "Дія".

Як отримати послугу: 

  • Увійдіть в особистий кабінет громадянина на diia.gov.uа.
  • Оберіть період, за який хочете отримати інформацію.
  • Надішліть запит.
  • Очікуйте повідомлення про готовність довідки на електронну адресу. Воно також буде доступним у розділі "Зверніть увагу" в кабінеті громадянина на порталі "Дія". Формування довідки може зайняти до 30 хвилин. 

Саму довідку можна завантажити в розділі "Документи" в кабінеті громадянина на порталі "Дія". Зверніть увагу, що дані в державному реєстрі фізичних осіб оновлюються лише на початку кожного кварталу, тому довідка, створена в різні періоди часу, може містити різну інформацію. 

Джерел: "Дія"

 

Скріншот

Нагадаємо, в Україні перевірити оригінальність нотаріальних документів можна буде у додатку "Дія". Крім того, у додатку "Дія" можна буде подати документи на усиновлення дитини.

Також Інформатор писав, як подати декларацію платника податку 2% у додатку "Дія" та сплатити його.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.