«Приїхав генерал Келлог. І після його прибуття дві ночі поспіль не було жодних масованих бомбардувань. Люди вже жартують... Кажуть, нам слід дати генералу Келлогу український паспорт і залишити його тут».
Прості поради, які вам допоможуть
За 58 днів повномасштабної війни росії проти України ми переконалися, що така звичайна річ, як телефон, може допомогти знищити колону окупанта або виявити ДРГ, дозволяє підтримувати зв'язок з людьми, які потрапили в оточення ворога, і навіть рятувати життя. Потрібно правильно користуватися своїм гаджетом, щоб не наражати себе на небезпеку.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації.
Як користуватися телефоном, якщо ви перебуваєте на тимчасово окупованих територіях:
Корисні програми для вашого телефону:
Що робити, якщо немає мережі
Якщо у вас є проблеми зі зв'язком, скористайтесь національним роумінгом — підключення до мережі інших операторів. Як це зробити:
Раз на день пробуйте повернутися (підключитися) до мережі оператора. Вручну або увімкнувши автовибір мережі. Тарифікація зберігається відповідно до тарифного плану вашого оператора.
Нагадаємо, на Сумщині бойовики на блокпосту забрали телефон у 10-річної дівчинки. Крім того, українців просять не брати слухавку з невідомих номерів –— це можуть бути окупанти.
Також Інформатор писав, що робити, якщо бойовики відібрали телефон та SIM-картку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Заголовне фото: з відкритих джерел