“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Прості поради, які вам допоможуть
За 58 днів повномасштабної війни росії проти України ми переконалися, що така звичайна річ, як телефон, може допомогти знищити колону окупанта або виявити ДРГ, дозволяє підтримувати зв'язок з людьми, які потрапили в оточення ворога, і навіть рятувати життя. Потрібно правильно користуватися своїм гаджетом, щоб не наражати себе на небезпеку.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації.
Як користуватися телефоном, якщо ви перебуваєте на тимчасово окупованих територіях:
Корисні програми для вашого телефону:
Що робити, якщо немає мережі
Якщо у вас є проблеми зі зв'язком, скористайтесь національним роумінгом — підключення до мережі інших операторів. Як це зробити:
Раз на день пробуйте повернутися (підключитися) до мережі оператора. Вручну або увімкнувши автовибір мережі. Тарифікація зберігається відповідно до тарифного плану вашого оператора.
Нагадаємо, на Сумщині бойовики на блокпосту забрали телефон у 10-річної дівчинки. Крім того, українців просять не брати слухавку з невідомих номерів –— це можуть бути окупанти.
Також Інформатор писав, що робити, якщо бойовики відібрали телефон та SIM-картку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Заголовне фото: з відкритих джерел