Симоньян закликала знищити путіна ядерною зброєю, якщо його арештують

Читать на русском

Російська пропагандистка відреагувала на ордер на арешт путіна від МКС

Читать на русском
Маргарита Симоньян та путін
Симоньян погрожує знищити путіна

Російська пропагандистка відреагувала на ордер на арешт путіна від МКС

Маргарита Симоньян закликала вдарити ядерною зброєю по тій країні, яка заарештує президента рф володимира путіна за ордером Міжнародного кримінального суду. А це означає, що під удар попаде навіть російський диктатор. Свою геніальну думку російська пропагандистка написала у своєму Telegram-каналі.

"Хотіла б я подивитися на країну, яка за рішенням Гааги заарештує путіна. Хвилин за вісім. Або скільки там становитиме час польоту до її столиці", - заявила рашистка.

Симоньян "трохи" перестаралася у погрозах
Симоньян "трохи" перестаралася у погрозах

Путіна чекає арешт

У п'ятницю, 17 березня, Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав міжнародні ордери на арешт президента росії володимира путіна та уповноваженого з прав дитини російської федерації Марії Львової-Бєлової. Тепер він не зможе з'явитися у 122 країнах світу, навіть у Південній Америці та деякій території Африки, оскільки поліція буде зобов'язана його одразу заарештувати.

У Кремлі вже заявили, що для росії таке рішення не матиме жодного значення, зокрема й з юридичної точки зору. Саме так відреагувала представниця МЗС рф Марія Захарова на невтішну перспективу для російського диктатора путіна.

Нагадаємо, голова Міжнародного суду у Гаазі зробив заяву щодо ордеру на арешт путіна та Львової-Бєлової.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.