Головна
Життя
16:58, 24 Листопада
Информатор UA

Интро

За добу 23 листопада попри відключення світла по всій Україні зафіксовано лише 3 факти скоєних злочинів. Це в рази менше, ніж було у довоєнний час. Про це Інформатору стало відомо з повідомлення радника міністра МВС України Ростислава Смірнова. На думку Смирнова, така низька кількість злочинів пов’язана з присутністю поліції та анти-мародерських груп швидкого реагування. Крім цих сил щоденно заступають на зміну по країні близько 2500 співробітників Кримінального блоку Нацполіції. Смирнов нагадав, що в Україні постійно збільшується кількість пунктів Незламності.  Вже розгорнуто більше 3000 наметів. Адреси пунктів можно дізнатись тут. Що зараз відбувається з електрикою в Україні Наразі електропостачання запустили в усіх областях України. Першочергово під’єднали об’єкти критичної інфраструктури, зокрема водоканали. Наразі поступово триває підключення до мережі побутових споживачів. Енергосистема поступово відновлюється після сьомої масованої хвилі російських ракетних ударів. Ціллю ворожої атаки 23 листопада стали переважно об’єкти генерації, що спричинило системну аварію та масові знеструмлення споживачів в Україні та Молдові. Енергосистема Україні і Молдови наразі об’єднана і працює синхронно з європейською континентальною мережею. В Україні ситуація залишається складною, але контрольованою. Через специфіку атаки, яка спричинила зупинку атомних електростанцій, відновлення аварійно-відновлювальні роботи тривають довше, ніж після попередніх атак. Наразі всі електростанції в Україні поступово повертаються в роботу: спочатку гідро та теплоелектростанції, пізніше – атомна генерація. На вечір 24 листопада прогнозують зменшення дефіциту в системі. Українців, яким вже повернули енергоживлення, просять не нехтувати заходами економії електроенергії. Про те, як виглядала Україна з космосу у ніч на 24 листопада, Інформатор писав тут. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Як блекаут вплинув на кількість злочинів в Україні

Читать на русском

Кількість злочинів в Україні, незважаючи на відсутність освітлення, знизилася

Читать на русском
Як блекаут вплинув на кількість злочинів в Україні
Місто Дніпро без світла

Кількість злочинів в Україні, незважаючи на відсутність освітлення, знизилася

За добу 23 листопада попри відключення світла по всій Україні зафіксовано лише 3 факти скоєних злочинів. Це в рази менше, ніж було у довоєнний час. Про це Інформатору стало відомо з повідомлення радника міністра МВС України Ростислава Смірнова.

На думку Смирнова, така низька кількість злочинів пов’язана з присутністю поліції та анти-мародерських груп швидкого реагування. Крім цих сил щоденно заступають на зміну по країні близько 2500 співробітників Кримінального блоку Нацполіції. Смирнов нагадав, що в Україні постійно збільшується кількість пунктів Незламності.  Вже розгорнуто більше 3000 наметів. Адреси пунктів можно дізнатись тут.

Що зараз відбувається з електрикою в Україні

Наразі електропостачання запустили в усіх областях України. Першочергово під’єднали об’єкти критичної інфраструктури, зокрема водоканали. Наразі поступово триває підключення до мережі побутових споживачів.

Енергосистема поступово відновлюється після сьомої масованої хвилі російських ракетних ударів. Ціллю ворожої атаки 23 листопада стали переважно об’єкти генерації, що спричинило системну аварію та масові знеструмлення споживачів в Україні та Молдові. Енергосистема Україні і Молдови наразі об’єднана і працює синхронно з європейською континентальною мережею. В Україні ситуація залишається складною, але контрольованою. Через специфіку атаки, яка спричинила зупинку атомних електростанцій, відновлення аварійно-відновлювальні роботи тривають довше, ніж після попередніх атак. Наразі всі електростанції в Україні поступово повертаються в роботу: спочатку гідро та теплоелектростанції, пізніше – атомна генерація. На вечір 24 листопада прогнозують зменшення дефіциту в системі. Українців, яким вже повернули енергоживлення, просять не нехтувати заходами економії електроенергії.

Про те, як виглядала Україна з космосу у ніч на 24 листопада, Інформатор писав тут.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.