«Я думаю, Зеленський - сильний хлопець. І з ним нелегко мати справу»
Зірка заспівала про перше кохання, яке окрилює і надихає, а також змушує проживати нові емоції та почуття, що не описати словами. "Для всіх, хто колись відчував ту саму love, love. Ці відчуття назавжди".
Зчитується інформація зазвичай за допомогою камери смартфона та спеціальних програм
Використання QR-кодів (Quick Response code, або Код швидкого відгуку) стає дедалі популярнішим серед українців, а сфери їх використання чи не щодня розширюються.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації.
У QR-коді можуть бути зашифровані різноманітні дані: адреса веб-сайту, посилання, документ будь-якого формату, текст, зображення, координати чи контакти та багато іншого. Це може бути все, що завгодно: від меню у кафе – до банківських реквізитів для оплати товару чи послуги. Зчитується інформація зазвичай за допомогою камери смартфону та спеціальних програм, встановлених у телефоні.
Створити QR-код сьогодні може кожен, це справа кількох хвилин. Як і будь-які популярні технології, QR-коди можуть використовувати шахраї. Наприклад, у такому коді може бути зашифроване посилання на фішинговий сайт. Або файл із вірусом. Або фальшиві платіжні реквізити.
Як безпечно користуватись QR-кодами
Нагадаємо, українців попереджають про посилення атак з боку російських хакерів. Крім того, в Україні запустили сервіс для перевірки чат-ботів у Telegram.
Також Інформатор писав, як вибрати антивірус та що робити, якщо завантажили підозрілий файл на телефон чи комп'ютер.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.