«Запроси мене» – пісня, що переносить у часи шкільних дискотек, коли музика говорила за нас, а випадковий погляд міг означати все. Це історія двох людей, які бояться зізнатися у своїх почуттях, але мріють про цей танець.
Зчитується інформація зазвичай за допомогою камери смартфона та спеціальних програм
Використання QR-кодів (Quick Response code, або Код швидкого відгуку) стає дедалі популярнішим серед українців, а сфери їх використання чи не щодня розширюються.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації.
У QR-коді можуть бути зашифровані різноманітні дані: адреса веб-сайту, посилання, документ будь-якого формату, текст, зображення, координати чи контакти та багато іншого. Це може бути все, що завгодно: від меню у кафе – до банківських реквізитів для оплати товару чи послуги. Зчитується інформація зазвичай за допомогою камери смартфону та спеціальних програм, встановлених у телефоні.
Створити QR-код сьогодні може кожен, це справа кількох хвилин. Як і будь-які популярні технології, QR-коди можуть використовувати шахраї. Наприклад, у такому коді може бути зашифроване посилання на фішинговий сайт. Або файл із вірусом. Або фальшиві платіжні реквізити.
Як безпечно користуватись QR-кодами
Нагадаємо, українців попереджають про посилення атак з боку російських хакерів. Крім того, в Україні запустили сервіс для перевірки чат-ботів у Telegram.
Також Інформатор писав, як вибрати антивірус та що робити, якщо завантажили підозрілий файл на телефон чи комп'ютер.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.