Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Серед документів зафіксовані скарги першого президента України Леоніда Кравчука на націоналістів
Після розпаду СРСР Україна володіла третім за величиною ядерним арсеналом у світі. Однак, підписавши Будапештський меморандум, Україна погодилася відмовитися від свого ядерного арсеналу в обмін на гарантії безпеки від росії, США та Великобританії. Уряд США привідкрив завісу щодо ядерного роззброєння нашої країни, яке відбулося за головування першого президента України Леоніда Кравчука.
Так, у США оприлюднили частину секретних документів щодо ядерного роззброєння України. У них, зокрема, міститься інформація про те, що Леонід Кравчук, тодішній президент України, скаржився Біллу Клінтону, тодішньому президенту США, на українських націоналістів, які виступають проти ядерного роззброєння. Кравчук стверджує, що дії націоналістів ускладнюють це питання.
"У нас також є націоналісти, які протистоять президенту з питань ядерної зброї. Їх небагато, але їм не можна давати можливості розширюватися. Вони готові на необдумані дії. Вони спекулюють на ситуації та погіршують її", - пояснив перший президент Кравчук.
Він говорив Клінтону про красу українських дівчат, які зустріли президента США в аеропорту з хлібом-сіллю. Кравчук пояснив, що така українська традиція.
"Це наша традиція - зустрічати гостей хлібом, сіллю та молодими дівчатами. Українки відомі своєю красою", - заявляв президент України 12 січня 1994 року.
Будапештський меморандум - це міжнародна угода, підписана 5 грудня 1994 року в Будапешті, Угорщина. Угода була підписана Україною, росією, США та Великобританією.
Метою меморандуму було гарантувати безпеку України після її відмови від ядерної зброї. Україна володіла третім за величиною ядерним арсеналом у світі після розпаду СРСР. Однак, підписавши меморандум, Україна погодилася відмовитися від свого ядерного арсеналу в обмін на гарантії безпеки від росії, США та Великобританії. У меморандумі росія, США та Великобританія зобов'язалися:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.