“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Серед документів зафіксовані скарги першого президента України Леоніда Кравчука на націоналістів
Після розпаду СРСР Україна володіла третім за величиною ядерним арсеналом у світі. Однак, підписавши Будапештський меморандум, Україна погодилася відмовитися від свого ядерного арсеналу в обмін на гарантії безпеки від росії, США та Великобританії. Уряд США привідкрив завісу щодо ядерного роззброєння нашої країни, яке відбулося за головування першого президента України Леоніда Кравчука.
Так, у США оприлюднили частину секретних документів щодо ядерного роззброєння України. У них, зокрема, міститься інформація про те, що Леонід Кравчук, тодішній президент України, скаржився Біллу Клінтону, тодішньому президенту США, на українських націоналістів, які виступають проти ядерного роззброєння. Кравчук стверджує, що дії націоналістів ускладнюють це питання.
"У нас також є націоналісти, які протистоять президенту з питань ядерної зброї. Їх небагато, але їм не можна давати можливості розширюватися. Вони готові на необдумані дії. Вони спекулюють на ситуації та погіршують її", - пояснив перший президент Кравчук.
Він говорив Клінтону про красу українських дівчат, які зустріли президента США в аеропорту з хлібом-сіллю. Кравчук пояснив, що така українська традиція.
"Це наша традиція - зустрічати гостей хлібом, сіллю та молодими дівчатами. Українки відомі своєю красою", - заявляв президент України 12 січня 1994 року.
Будапештський меморандум - це міжнародна угода, підписана 5 грудня 1994 року в Будапешті, Угорщина. Угода була підписана Україною, росією, США та Великобританією.
Метою меморандуму було гарантувати безпеку України після її відмови від ядерної зброї. Україна володіла третім за величиною ядерним арсеналом у світі після розпаду СРСР. Однак, підписавши меморандум, Україна погодилася відмовитися від свого ядерного арсеналу в обмін на гарантії безпеки від росії, США та Великобританії. У меморандумі росія, США та Великобританія зобов'язалися:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.