Ядерна зброя та «брудна бомба» в Україні: у Шойгу новий приступ маячні про «провокації з боку Києва»

Читать на русском

У міністра псевдооборони рф знову галюцинації

Читать на русском
Ядерна зброя та «брудна бомба» в Україні: у Шойгу новий приступ маячні про «провокації з боку Києва»

У міністра псевдооборони рф знову галюцинації

23-го жовтня з’явилася інформація, що Шойгу почав активно обдзвонювати міністрів оборони інших країн, розповідаючи їм нову порцію маячні. Тепер він десь в Україні побачив «брудні бомби та ядерні боєголовки», які Київ наче збирається підірвати на своїй території, аби звинувати рф. Зокрема, про це стало з розмови Шойгу та міністра оборони Франції Себастяна Лекорню. 

Нову брехню пришелепкуватого дурня активно підхопили псевдоЗМІ рф та й власне міноборони рф. Рашистів зовсім не хвилює, що в Україні не було й немає подібного роду зброї, і що взятися нізвідки так, щоб ніхто не дізнався, така зброя просто не може. Проте, в приступі нових галюцинацій Шойгу їх у нас десь побачив, і тепер заявляє, що Україна планує на своїй території провокації з цим озброєнням, аби звинуватити рф. 

«Шойгу довів до французького колеги свої занепокоєння з приводу можливих провокацій з боку України із застосуванням "брудної бомби"», – зазначили в міноборони рашистів. 

Найактивніше почали цю брехню розповсюджувати помилки природи, що звуть себе «журналістамі РИА новости». Вони послалися на «цілу купу» власних джерел, навіть з України, жодне з яких ніхто не назвав. Заявляється, наче ми збираємося підірвати ту саму «брудну бомбу», або ж малопотужний ядерний боєприпас. Воно й не дивно, що в рф галюцинації – це явище масове, і розповсюджується разом із тупістю.

Звичайно, пропаганда рф не буде собою, якщо не вигадає історію для своєї брехні. Як не важко здогадатися, провокації плануються «кураторством Заходу». Ту саму «брудну бомбу» виготовляють наче в Східному гірничо-збагачувальному комбінаті, що в місті Жовті Води Дніпропетровської області. Більш того, вони вже наче майже закінчили роботу. 

Питання наразі тільки в тому, чим саме є ця недолуга заява. Особливо варто враховувати істеричний обдзвін інших країн з боку Шойгу. Звичайно, це може бути лише новий приступ хворих росіян, що для них доволі розповсюджене явище, і вони просто намагаються створити ілюзію правдивості своєї брехні, наводячи таку паніку. Водночас, це може бути і типовий для рф «анонс» власних злочинів. У будь-якому випадку, будьте обачними, дотримуйтеся всіх правил безпеки, слідкуйте за офіційними оголошеннями та не ігноруйте всі сигнали тривоги. Україна обов’язково переможе, але до цього треба подбати про власні життя та життя своїх близьких.

Ядерний терор рф

Подібні звинувачення з боку хворих рашистів виглядають ще більш іронічно, коли саме росія влаштовує найбільший ядерний терор. Ми вже неодноразово чули від путіна, що він збирається використати ядерну зброю, якщо «хтось посягне на кордони рф». Очікувалося, що бункерний дід після псевдореферендумів може заявити, наче ЗСУ порушують кордони рф, але рашисти розуміють наслідки використання ядерної зброї, і вирішили не ризикувати. 

Подібні заяви тепер з боку міноборони рашистів та пропагандистів можуть казати про те, що рф хоче спробувати таки вдатися до запуску ядерних або «брудних» боєголовок. Проте, сміливість у них кудись раптом зникла (як завжди), і тепер вони намагаються знову спихнути все на Україну, а не відкрито «демонструвати силу», яка в рф тільки на словах. 

Раніше ми писали про те, чому путін хоче підірвати Каховську ГЕС та як його зупинити.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.