«Все, що він каже «На мою думку, план уже існує, і необхідні ресурси для його виконання також є. Головне - правильно обрати момент, щоб знищення мосту дало максимальний ефект у поєднанні з іншими операціями». прагнення миру – брехня. Всі партнери, всі європейці це відчувають... Він хоче, щоб вся наша країна була охоплена полумʼям, і він божевільний».
«Я пройшов всі 5 стадій від заперечення до прийняття, аби написати цю веселу пісню», – розповів співак.
І знову про душевний біль
З початку війни телеведуча Катя Осадча перебуває у самій гущі інформаційних подій. За великим рахунком, як і раніше. Але якщо до повномасштабного вторгнення доводилося оперувати легкою «зірковою» інформацією, то тепер – про горе, біль та втрати.
Така ситуація однозначно позначається на психологічному стані непідготовленої людини. А Катя Осадча, як і більшість із нас, не готувалася наживо зіткнутися з тим, що раніше знала лише за книгами та фільмами про війну.
Тому, каже телеведуча, вся надія на ЗСУ та власну нервову систему.
Катя Осадча зараз допомагає українцям, які у зв’язку з війною втратили контакти з близькими та рідними. Телеведуча створила телеграм-канал «Пошук зниклих», який згодом перетворився у соціальний проект під назвою «Знайти своїх».
Проект працює не лише в онлайні, а й на телебаченні. І лише за перші 100 днів війни вдалося знайти близько півтори тисячі людей.

Раніше Інформатор писав, за що українці критикували Катю Осадчу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.