"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
За підсумками нинішнього року очікується зростання державного боргу України до 88,1%
Міжнародний валютний фонд прогнозує збільшення загального державного боргу України. За їх даними, він підвищиться вже цього року до 88,1% від валового внутрішнього продукту (ВВП) країни. А за підсумками 2025 року держборг перевищить 100% ВВП.
Про це йдеться в доповіді "Фінансовий монітор", пише Укрінформ. Її презентував директор Фінансового департаменту МВФ Віктор Гаспар у Марракеші.
У доповіді зазначається, що загальний держборг України у 2021 році - до повномасштабного вторгнення російських окупантів - становив 48,9% національного ВВП. У 2022 році цей показник зріс до 78,5%, за підсумками нинішнього року очікується зростання до 88,1%.
За прогнозами фонду, загальний державний борг України зростатиме до 98,6% наступного року та сягне пікового значення 100,7% у 2025-му, після чого очікується його поступове зменшення.
Нагадаємо, Україна почала переговори з великими інвесторами плани реструктуризації міжнародного боргу у розмірі $20 млрд. Переговори йдуть під керівництвом уповноваженого з управління держборгом України Юрія Буци.
Зазначається, що переговори з інвесторами мали розпочатися наступного року. Але побоювання щодо того, що міжнародна підтримка Києва може слабшати, а також відсутність ознак завершення конфлікту, надали нового імпульсу переговорам. Мета України - якнайшвидше вийти на ринки, щоб допомогти розширити доступ до фінансування, допоки діє програма Міжнародного валютного фонду (МВФ).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.