“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Чи варто очікувати підвищення темпів мобілізації
14-го грудня заступниця міністра оборони України Ганна Маляр розповіла про те, чого варто чекати від мобілізації після Нового року. Насправді, зміна року не є знаковою подією для армії, та не впливає на плани з мобілізації. Проте, все залежатиме від потреб війни, і зараз все більше кадрів, які потребують заміни.
Про це вона розповіла в «Нічній варті» для «1+1». Загалом, прогнозувати наперед щось конкретно доволі важко. Темпи мобілізації не зміняться просто від настання 2023-го року, але вони можуть змінюватися, аби задовольнити потреби армії.
«Це речі, які складно прогнозувати. Мобілізація залежить від потреб війни. Крім того, є втрати, є потреба у відновленні. Навіть ті люди, які живі-здорові, не поранені, потребують заміни. Тому це нормальний процес – мобілізація. Не треба з цього робити якісь страшні, апокаліпсис-прогнози. Ми завжди публічно про це говоримо. Все може бути, все від війни залежить», – сказала Ганна Маляр.
Мова йде про те, що не варто сприймати Новий рік, як точку переходу до нового етапу мобілізації. Армія набирає людей, виходячи з наявних потреб війська, а не з дати календаря. Про все це будуть оголошувати публічно.
Водночас, мова також зайшла і за мобілізацію на росії. Офіційно там заявлялося про 150 тисяч тих, хто вже воює, і 150 тисяч резервістів. Проте, вірити рашистам не можна, тож підрахувати кількість мобілізованих неможливо.
Ганна Маляр зазначила, що росіяни дійсно змогли провести укомплектування та підсилити свої напрямки за рахунок мобілізації. Проте, рф дедалі важче стає пояснювати, за що там ті мобілізовані помирають, і чому ніхто за це нічого не отримує. Деморалізація на росії сильнішає, але протестні настрої через це – доволі непопулярний в рф крок.
Заступниця міністра оборони Ганна Маляр вважає, що така масштабна мобілізація була скоріше одноразовою акцією. Надалі провести подібний захід успішно в рф уже не вийде. Деморалізація, проблеми в самій рф та на фронті зроблять свою справу.
В України вчетверте продовжили строки воєнного стану та загальної мобілізації. Тепер вони документально триватимуть до 19 лютого, якщо не доведеться продовжувати знову. Це буде тривати до остаточної перемоги України над загарбниками.
Під загальну мобілізацію підпадають чоловіки віком від 18 до 60 років, які мають змогу виконувати військовий обов’язок, а також жінки за бажанням. Варто додати, що обов’язковий військовий облік для жінок деяких спеціальностей не означає мобілізацію їх на фронт. Окремо зазначимо, що черги та хвилі мобілізації, що активно розповсюджуються мережею, не закріплені на законодавчому рівні, тож не є показником мобілізації.
Нагадаємо про суперечки щодо ведення війни і ймовірна відставка Герасимова: що відбувається в армії росії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.