Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
“Це розповідь про взаємне кохання, де кожен день стає святом, коли поряд та людина, яка здатна захистити й підтримати. Це пісня про кохання, яке дарує надію і спокій, роблячи світ теплішим і світлішим лише завдяки тому, що поряд саме він.”, — розповіла Alena Omargalieva.
Схоже, полагодити систему для польоту таки вдалося, але проблеми ще залишаються
З’явилася інформація, що літак ДРЛО А-50, який нещодавно підривали в Білорусі, таки зміг злетіти. Проте, йому одразу довелося покинути території країни, де він базувався, та повернутися на рідні російські болота. Усе через те, що на нього чекає ремонт після вибуху.
Про це повідомили в мониторинговій групі «Беларускі Гаюн». Міноборони Білорусі всіма силами намагалося продемонструвати, наче літак зовсім не постраждав. Для цього навіть влаштували виставу, під час якої ДРЛО знімали, поки він катався по злітній смузі, хоча й показували його тільки з одного боку. Проте, він правди не втечеш – після старань диверсантів літачку потребується ремонт. Обійдеться він росії точно не дешево, оскільки апарат дуже дорогий.
Вдень 2 березня стало відомо, що А-50 таки піднявся в повітря. Виявилося, що злетів він для того, аби взагалі втекти з Білорусі. Моніторингова група зазначила, що апарат перетнув кордон з рф та полетів далі.
«За попередньою інформацією, борт прямує на 325-й авіаційний ремонтний завод, який знаходиться в Таганрозі», – зазначає «Беларускі Гаюн».
На цьому заводі якраз займаються ремонтом агрегатів літаків А-50. Невідомо, наскільки сильні пошкодження отримав літальний апарат. Проте, якщо місцеві спеціалісти та російські техніки впоратися з ними не змогли. Схоже, вони значно серйозніші, ніж усіма силами намагається показати пропаганда.
26 лютого на аеродромі в Мачулищах пролунало декілька вибухів. Спочатку наслідки від них намагалися не розголошувати, але потім таки стало відомо, що постраждав літак дальнього радіолокаційного виявлення (ДРЛО) ВКС РФ А-50. Згодом відповідальність за це взяли на себе білоруські диверсанти.
Загалом у росії є 9 таких літаків. Кожен з них коштує приблизно 300 млн доларів. Саме цей літак є однією з основних складових російської розвідки з Білорусі. Без нього визначення цілей та планування атак з Білорусі проводити буде значно складніше.
Нагадаємо, що літати окупантам скоро буде ні на чому - перехоплення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.