"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
4 жовтня офіційні котирування долара складуть майже 36,6 грн за одиницю валюти
Курс долара Нацбанку України виріс вперше з липня 2022 року. НБУ анонсував котирування на 4 жовтня, які були визначені на основі торгів на міжбанковському ринку. Курс американської валюти піднявся трошки більше, ніж на 2 копійки.
Згідно з інформацією Національного банку, офіційний курс гривні до долара на 4 жовтня 2023 року склав 36,5901 гривень за одиницю валюти. Це є зростанням на 0,0215 грн у порівнянні із попереднім курсом. Відповідні дані опубліковані на сайті регулятора.
Початкові торги на міжбанку 3 жовтня відкрилися на рівні 36,55-36,60 грн/долар (купівля-продаж), а у другій половині дня курс піднявся до 36,61-36,66 грн/долар. На готівковому ринку було зафіксоване зростання курсу на 25 копійок, до 38,40 гривень за долар.
Водночас курс євро формується НБУ в залежності від міжнародних котирувань. Станом на 4 жовтня, офіційні котирування євро становитиме 38,3263 гривень за одиницю, це на 0,1914 грн менше порівняно з попереднім показником.
З вівторка, 3 жовтня, в Україні скасували фіксований курс долара і запровадили так званий "режим керованої гнучкості" обмінного курсу. Цей режим відрізняється від того, який діяв у нашій країні до 24 лютого 2022 року, тобто до початку великої війни проти рф. В Нацбанку запевнили, що новий курсовий режим посилить стійкість української економіки та валютного ринку. Також він зменшуватиме ризики накопичення валютних дисбалансів.
Регулятор додав, що Для громадян новий режим передбачає зменшення ризиків, пов'язаних з коливаннями курсу. В НБУ заявили, що контролюватимуть "стрибки" валюти. Сильних змін котирувань Нацбанк у найближчій перспективі не прогнозує.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.