“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Міністерство охорони здоров'я планує протягом 2,5-3 років перейти на трансплантаційну незалежність
У четвер, 6 серпня, в Україні вперше провели операцію з трансплантації підшлункової залози.
Про це повідомив глава МОЗ Максим Степанов на брифінгу, - передає Інформатор.
Львівський лікар з клінічної лікарні швидкої допомоги Ярослав Книш розповів, що підшлункову залозу трансплантували від посмертного донора. Крім того, цьому ж пацієнтові трансплантували й нирку.
В Україні вже провели три операції з трансплантації - серця, нирки та підшлункової залози.
«За два-три роки хочемо отримати трансплантаційну незалежність, щоб ми наших громадян не відправляли за кордон», - пояснив міністр.
Він зазначив, що в цьому році в держбюджеті закладено мільярд гривень на лікування людей за кордоном. У разі проведення операцій в Україні вдасться врятувати більшу кількість життів.
«Якщо ми будемо говорити про суму коштів, які ми витрачаємо на лікування за кордоном, і розвинемо трансплантації в нашій країні, то кількість людей, яким ми врятуємо життя, збільшиться в рази. Тому що в нас трансплантації коштують дешевше - іноді у 4-5 разів», - резюмував міністр.
Нагадаємо, що щорічно трансплантації потребують близько 5 тисяч українців.