«Ворскла» розпочала боротьбу у Лізі конференцій матчем зі шведським клубом «АІК»

Зустріч команд проходила у Стокгольмі.

«Ворскла» приймала «АІК» в його ж рідному місті. Через війну полтавчани обидва поєдинки проведуть у столиці Швеції.

За розвитком подій у поєдинку уважно стежив Інформатор.

У четвер, 21 липня, полтавська «Ворскла» розпочала виступи у Лізі конференцій сезону 2022/23. Першим суперником полтавського клубу став шведський «АІК». До двобою «Ворскла» готувалася у Польщі, а ось обидва матчі з «АІКом» проведе у Швеції. На поле стадіону у Стокгольмі команди вийшли у наступних складах:

Ворскла:  Різник, Пердута, Зайков, Яворський, Бацула, Козиренко, Тілль, Пуцлін, Олійник, Марлісон, Степанюк.

Запасні: Ткаченко, Ісенко, Якубу, Кравчук, Кулаковський, Крупський, Ізотов, Челядін, Черниш, Хрипчук, Мельничук, Родрігес.

АІК: Нордфельдт, Мендес, Мілошевич, Папаяннопулос, Отьєно, Гуссейн, Стефанеллі, Ларссон, Ельбузеді, Мбунга-Кімпіок, Бьорнстрьом.

Запасні: Яношевич, Генарех, Гвідетті, Ахмед, Сісей, Аярі, Січендже, Атола, Лустіг, Рінг.

Команди активно розпочали поєдинок і на перших хвилинах провели обмін атаками. Вже на 4-й хвилині «Ворскла» відкрила рахунок. Бацула вкинув аут, Козиренко навісив з лівого флангу а  Степанюк з лінії воротарського майданчика головою спрямував м’яч у сітку. На 11-й хвилині непоганим ударом відзначився Олійник, який нещодавно приєднався до полтавського клубу. М’яч при цьому неприємно для голкіпера вдарився об газон, але Нордфельдт удар парирував. «АІК» відігрався на 17-й хвилині. З першим ударом Стефанеллі Різник впорався, а от добити м’яч у ворота ніхто з гравців «Ворскли» півзахиснику шведської команди не завадив.  Через 7 хвилин «Ворскла» вдруге вийшла вперед. Козиренко прийняв м’яч на лінії штрафного майданчика та влучно пробив у правий нижній кут. Після голу темп уповільнився і гра проходила переважно в центрі поля. «АІК» намагався прорватися до воріт «Ворскли», однак всі спроби переривалися захисниками. І все ж на 44-й хвилині «АІК» рахунок зрівняв. Ларссон підібрав м’яч після відскоку і крізь частокіл ніг своїх та чужих гравців влучно пробив у лівий кут.

На початку другого тайму ініціативою володіла «Ворскла». Гравці полтавського клубу грали першим номером, тримали м’яч під контролем, намагаючись розтягнути оборону суперника. «АІК» активізувався ближче до 60-ї хвилини. Шведи провели кілька атак, заробили пару стандартів, але зиску з цього не отримали. На 69-й хвилині Челядін створив справжній шедевр, метрів з 30-ти та ще й рикошетом від правої стійки відправивши м’яч у ворота «АІКа». Шведський клуб збільшив свої атакуючі зусилля, але оборона «Ворскли» діяла надійно. Ларссон двічі бив з-за меж штрафного майданчика і обидва рази м’яч летів над поперечиною. «Ворскла» не притискалася до своїх воріт, зустрічала суперника ще на його половині поля та при можливості сама атакувала. А на останніх секундах Різник відбив дуже небезпечний удар Ахмеда і зберіг для «Ворскли» перемогу.

• Ворскла (Україна) — АІК (Швеція) 3:2 (Степанюк, 4, Козиренко, 24, Челядін, 69 - Стефанеллі, 17, Ларссон, 44).

Матчі у відповідь відбудеться 27 липня також у Швеції. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про перебіг матчів збірної України U-20 на чемпіонаті Європи з баскетболу, а також про розвиток подій у матчі другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів «Динамо» - «Фенербахче».