Чемпіонат Європи U-20: баскетбольна збірна України зустрілась зі збірною Словенії

Європейська першість з баскетболу проходить у Чорногорії.

Чоловіча збірна України U-20 веде боротьбу за 9-16 місця на Євробаскеті. Переможець протистояння Україна – Словенія гарантував собі збереження прописки у Дивізіоні А на наступний рік.

За розвитком подій у матчі збірної України уважно стежив Інформатор.

У четвер, 21 липня, чоловіча збірна України U-20  з баскетболу зіграла свій черговий поєдинок на чемпіонаті Європи. Напередодні українці в 1/8 фіналу поступилися збірній Туреччини. У боротьбі за 9-16 місця першим суперником українців стала збірна Словенії. Щоб гарантувати собі місце у Дивізіоні А на наступний сезон, українцям треба було перемагати.

Склад збірної України: Бринюк, Кобзистий, Івашов, Мітіріч, Шиманський, Журавльов, Бублик, Іванов, Ковляр, Дзюба, Шульга, Кошеватський.

Українці не зовсім вдало розпочали поєдинок і на другій хвилині поступалися 0:5. У середині першої чверті перевага Словенії зросла до восьми очок. Гравцям збірної України періодично вдавалося наблизитись до суперників, але словенці щоразу збільшували відрив. На останній секунді Ковляр закинув з дальньої дистанції, зменшивши відставання до 5-ти балів. На початку другої чверті українці відіграли чотири очки, а невдовзі Іванов зрівняв рахунок. Однак Словенія знову відірвалася на шість очок і в підсумку виграла першу половину матчу 43:40.

Третя чверть розпочалася з ривку збірної Словенії 8:0. На 7-й хвилині перевага словенців сягала вже 15 балів. Така різниця збереглася і на початку заключної десятихвилинки. Українці значно додали та скоротили відрив до трьох балів. Останні хвилини зустрічі пройшли в напруженій боротьбі. Гравці збірної України впритул наблизились до суперників, але потім не змогли результативно завершити дві атаки поспіль і, як наслідок, поступилися збірній Словенії.

• Словенія U-20 — Україна U-20 86:81 (27:22, 16:18, 26:14, 17:27).

Тепер українці будуть боротися за 13-16 місця і наступний матч зіграють 23 липня. Суперником збірної України стане збірна Польщі. Щоб зберегти за собою місце у Дивізіоні А, збірній України потрібно посісти 13 місце, а значить необхідно виграти обидва наступні матчі. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перебіг матчу «Динамо» - «Фенербахче», а також про результати матчів другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів та Ліги конференцій.