“Вона двосічна, ця зброя”: путін погрожує найняти терористів для ударів по Україні та США

Читать на русском

Виступаючи перед своїм силовим апаратом, вождь росіян публічно натякав на можливість “помсти” проти “організаторів”

Читать на русском
Виступ путіна
Росіяни хочуть більше невинної крові

Виступаючи перед своїм силовим апаратом, вождь росіян публічно натякав на можливість “помсти” проти “організаторів”

На колегії МВС, яка відбувалася в москві у вівторок, 2 квітня, вождь росіян володимир путін натякнув, що може найняти бойовиків для терактів на території «організаторів» атаки на «Крокус Сіті Хол». Раніше він стверджував, що «Україна та колективний Захід», зокрема США найняли екстремістів з ІДІЛу. За його словами, терористи за гроші можуть організувати напад у будь-якій країні світу.

Як повідомляє «Агентство.Новости», путин наказав силовикам «забезпечити безпеку», для чого, на його думку, треба діяти «в умовах, близьких до воєнних». Це варто розцінювати як заклик до посилення репресій та терору.

«Ті, хто застосовують цю зброю, а це зброя, яку застосовують проти росії — це очевидно сьогодні вже, мають розуміти, що вона двосічна, ця зброя. Замовлення злочинів за гроші непоодинокі. У цьому професійному середовищі, можна сказати, немає надійної агентури. За гроші роблять усе, що завгодно, не керуючись ніякими, ні релігійними, ні політичними мотивами —тільки фінансовими. Також усе легко продається, будь-яка інформація, і покупається, і продаєтсья. Так що до остаточних замовників ми, безумовно, дістанемось», — заявив путін.

Варто зазначити, що кремль визнав талібів офіційною владою Афганістану, а рух «Талібан» планує вилучити зі списку терористичних організацій. Водночас прилюдна демонстрація тортур над звинуваченими у здійсненні теракту в «Крокусі» свідчать, що російський обиватель сприймає акти жорстокості, як вияв сили й активно підтримує.

Telegram oembed: https://t.me/agentstvonews/5796

Теракти в «Крокус Сіті Холл»

Пропаганда рф вперто повторює про нібито причетність України до терактів у «Крокус Сіті Холл», хоч «Ісламська держава» (ІДІЛ) узяла на себе відповідальність. «Український слід» у стрілянини в «Крокусі» потрібен москві з багатьох причин. Одна з найголовніших — приховати очевидні ознаки слабкості путіна.

У причетність до злочину Києва не вірять Західні країни. Не лише Сполучені Штати, але й Іран попереджав кремль про підготовку іділівцями масштабного теракту, але путін вперто ігнорував попередження. Найближчі союзники кремля фактично відмовилися підтримувати його позицію.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.