У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Така позиція ґрунтується на нормах міжнародного права
Міністерство закордонних справ України заявляє, що водопостачання до Криму з континентальної України буде повністю відновлено тільки після повної деокупацію півострова. Така позиція ґрунтується на нормах міжнародного права.
Про це йдеться в коментарі МЗС України,- передає Інформатор .
«Констатуємо той факт, що під приводом «гуманітарної потреби» російської окупаційної влади в Криму не вистачає води на прискорений розвиток військових об'єктів і підприємств військово-промислового комплексу. Очевидним є і той факт, що потреба у водних ресурсах зростає на тлі колонізації півострову- стрімкого зростання населення в рамках цілеспрямованої політики заміни демографічного складу Криму. Такі дії держави-окупанта є військовим злочином», - йдеться у повідомленні.
У міністерстві відзначили, що метою РФ - заселення українських територій громадянами Росії, які «є лояльними до експансивної політики своєї держави і, таким чином, здійснення закріплення незаконної окупації».
«Злочинами проти людяності та військовими злочинами є вбивства, насильницькі зникнення, тортури, посягання на людську гідність і т.п., вчинені проти громадян України у тимчасово окупованому Криму», - сказано в коментарі МЗС.
Всі зазначені злочини є предметом кримінальних проваджень в Україні та вивчаються Офісом прокурора Міжнародного кримінального суду в межах попереднього вивчення ситуації в Україні.
«Щодо забезпечення водою населення тимчасово окупованого Криму, то, як і в випадку з забезпеченням тимчасово окупованій території іншими ресурсами, продуктами харчування та медичними матеріалами, відповідно до Конвенції про захист цивільного населення під час війни від 12 серпня 1949 року, це повністю відноситься до зобов'язання держави-окупанта - Російської Федерації», - сказано в коментарі.
У відомстві підкреслили, що будь-які заяви про нібито порушення норм міжнародного права України в зв'язку з припиненням водопостачання є нікчемними з точки зору міжнародного права і спрямовані на те, щоб «призначити винного» за збитки, які несе РФ через незаконну окупацію Криму та розгортання масштабної мілітаризації півострова, за яку платять російські платники податків».
Нагадаємо, раніше депутат російської Держдуми, екс-прокурор анексованого Криму Поклонська заявляла,що Управління Верховного комісара ООН з прав людини відреагувало на її звернення щодо припинення постачання півострова дніпровською водою, в чому вона звинувачує владу України.
Пізніше в МЗС відреагували на «гучну» заяву Поклонский щодо запрошення до окупованого Криму делегації ООН.
Перший заступник міністра закордонних справ Еміне Джапарова прокоментувала дезінформацію РФ щодо постачання води до окупованого Криму.