"Багато в медіа говорять про те, що ми отримали дозвіл на відповідні дії. Але ударів завдають не словами. Такі речі не анонсують. Ракети самі за себе скажуть. Обов’язково"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
В реаліях нашого життя єдине, що робить нас сильними, надихає, дає надію на завтра — це кохання. Адже людські стосунки, подібні до алмазів, набувають свого сяйва завдяки спільній праці. Це поєднання довіри, терпіння, спільних переживань та досвіду. Через випробування і виклики ми формуємо свої грані, і саме так народжується справжнє кохання, той самий діамант.
Безпілотник проходить завершальні випробування в місці дислокації
Міністерство оборони України повідомило, що Військово-морські сили отримали перший ударний безпілотний комплекс Bayraktar TB2. Безпілотник турецького виробництва вже прибув до України і наразі проходить завершальні випробування.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство оборони України .
За словами Міністра оборони Андрія Тарана, безпілотник зможе забезпечити ефективний нагляд і прикриття узбережжя і акваторій Чорного та Азовського морів. Також з його допомогою можна буде вражати надводні і наземні об'єкти противника високоточними засобами.
Bayraktar TB2 - турецький ударний оперативно-тактичний безпілотник з великою тривалістю польоту. Даний безпілотник неодноразово показав свою ефективність на полі бою, особливо під час бойових дій в Нагірному Карабасі, де ці безпілотники активно застосовувала армія Азербайджану. В ході боїв з їхньою допомогою, за даними Oryx, вдалося знищити 119 одиниць бронетехніки (з них 90 - різні модифікації Т-72), 15 зенітно-ракетних комплексів або пускових установок, зокрема ЗРК «Оса», «Стріла-10» і 1 ЗРК "Тор", 61 одиницю реактивної артилерії (БМ-21 «Град»), 132 одиниці великокаліберної артилерії, 9 радарів і систем радіоелектронної боротьби, 143 вантажівки. Також ці БПЛА використовувалися для коригування вогню артилерії і знищення живої сили супротивника.
У 2018 році Україна закупила 6 таких безпілотників, 200 авіабомб MAM-L і ракет UMTAS. У вересні 2019 у турецькому Кіша, на навчально-виробничій базі виробника комплексу - компанії BaykarMachine, розпочалося тримісячне навчання українських військовослужбовців за програмою підготовки фахівців з експлуатації та технічного обслуговування комплексу Bayraktar TB2. Навчання пройшли більше 30 фахівців: інструкторів, техніків, операторів, фахівців терміналу наземних даних і станції наземного контролю. 26 вересня 2020 року в Туреччині завершився тримісячний курс підготовки операторів БПЛА. Після цього вони повернулися до України з відповідними сертифікатами і знаннями, що дозволяють управляти цими апаратами.
Технічні характеристики Bayraktar TB2:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .