Визвали опергрупу: на Закарпатті чоловік погрожував поліції і ТЦК ножем

Читать на русском

В Закарпатському ТЦК та СП нагадують, що погрози військовим та поліцейським мають наслідки

Читать на русском
Ніж
В ТЦК нагадують, що під час дії воєного стану пересуватись без облікових документів заборонено

В Закарпатському ТЦК та СП нагадують, що погрози військовим та поліцейським мають наслідки

На Закарпатті чоловік під час спілкування з працівниками поліції та ТЦК почав погрожувати поліцейським та військовим ножем. Інцидент стався у Мукачеві. Спільна група оповіщення зустріла чоловіка на залізничному вокзалі "під час заходів оповіщення".

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Закарпатський ТЦК та СП. Повідомляється, що нападника затримано.

"Сьогодні під час заходів оповіщення на залізничному вокзалі міста Мукачева спільна група оповіщення зустріли чоловіка, який при спілкування почав погрожувати поліцейським та військовим ножем. Працівники поліції затримали нападника", - йдеться в повідомленні.
Там нагадують, що під час дії воєнного стану пересуватись без облікових документів заборонено. Також Закарпатський ТЦК та СП нагадав, що погрози військовим та поліцейським, при виконанні службових обовʼязків, є обтяжувальною обставиною, що має правові наслідки та передбачає кримінальну відповідальність.

Які наслідки бувають за неявку до ТЦК

Як відомо, за ігнорування викликів до ТЦК після проходження медкомісії наступає кримінальна відповідальність. Втім, жорсткість санкцій визначається судом і під час розгляду враховуються всі обставини події. Зокрема раніше Інформатор детально розбирав кейс ухилянта, який через суд домігся звільнення від покарання за ухил від призову. 

Якщо ж людина ухиляється від обліку — за це передбачена адміністративна відповідальність. При цьому, якщо людину поінформували про необхідність явки до ТЦК належним чином, але вона проігнорувала виклик, то штрафи можуть виписувати заочно, без необхідності складати протокол в ТЦК у присутності військовозобов'язаного. Саме тому ймовірний ухилянт може і не знати про штраф.

Нагадаємо, Інформатор публікував серію матеріалів про "стежки ухилянтів" на Закарпатті. Журналіст нашого видання поспілкувався з ухилянтами та прикордонниками і врешті його доставили до ТЦК на Закарпатті.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.